Dziś premiera "Sniper Elite III: Afrika" na PC i konsolach

Informacja nadesłana: Techland /
https://www.filmweb.pl/news/Dzi%C5%9B+premiera+%22Sniper+Elite+III%3A+Afrika%22+na+PC+i+konsolach-105957
Wydawnictwo Techland, oficjalny partner 505 Games i Rebellion na rynku polskim, z przyjemnością informuje o dzisiejszej premierze najbardziej rozpoznawalnej marki wśród gier snajperskich – "Sniper Elite III: Afrika". Gra pojawia się na rynku na Xbox One oraz PS4 (polska wersja kinowa) w cenie 249,90 zł, w polskiej wersji kinowej na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90 zł oraz premium w cenie 149,90 zł.


"Sniper Elite III: Afrika" to trzecia część znanej fanom gatunku snajperskiej serii. Za produkcję gry odpowiada studio Rebellion, twórca wszystkich poprzednich odsłon gry. Gra osadzona jest w północnej Afryce podczas II wojny światowej. Trwa wojenna zawierucha. Niemcy konstruują nową super broń, której moc ma zmiażdżyć siły alianckie. Elitarne oddziały Afrika Korps i ich siejące grozę Tygrysy stają na drodze gracza, który ponownie wciela się w postać Karla Fishburne, strzelca wyborowego pracującego dla dowództwa amerykańskich sił zbrojnych. Zadanie gracza to pokrzyżowanie planów III Rzeszy i udzielenie pomocy aliantom.Sniper Elite III: Afrika to olbrzymie, otwarte poziomy i misje z licznymi zadaniami. Swoboda wyboru, zróżnicowany teren, strzały na większą odległość to główne cechy najlepszej gry snajperskiej na rynku, która właśnie w swojej trzeciej odsłonie pojawia się na rynku. Mamy nadzieję, że gracze na nowo pokochają rozgrywkę snajperską i poczują trudne afrykańskie warunki, niemal na własnej skórze.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

    

Trzecia już odsłona Sniper Elite koncentruje się przede wszystkim na misjach snajperskich, podczas których zadaniem gracza jest wyeliminowanie konkretnych celów z dużego dystansu, choć nie zabraknie również walk z bliska. Powraca także znak rozpoznawczy serii, czyli rozbudowana mechanika snajperska, gdzie istotne są takie czynniki jak prędkość wiatru czy wpływ grawitacji na tor lotu kuli.