EA Sports wyda dodatek "UEFA Euro 2012" do gry "FIFA 12"

Informacja nadesłana: Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/EA+Sports+wyda+dodatek+%22UEFA+Euro+2012%22+do+gry+%22FIFA+12%22-83790
"UEFA Euro 2012" to jedyna oficjalna gra poświęcona zbliżającym się Mistrzostwom Europy. Ten tytuł pozwoli każdemu odwiedzić wszystkie areny Euro 2012 i poczuć magię piłki nożnej w swoim domu. Jest to pozycja nie tylko dla pasjonatów wirtualnej piłki, ale również gra, którą każdy kibic powinien mieć w swojej kolekcji. To szansa rozegrania pierwszych meczów na obiektach, na których będą prowadzone rozgrywki i przeżycia pierwszych emocji na największej piłkarskiej imprezie w Europie.

To jedyna gra, która umożliwi Ci poprowadzenie biało-czerwonych w turnieju Euro 2012. Każdy fan piłki może wejść w rolę selekcjonera, kapitana i poszczególnych zawodników, by poprowadzić Polskę do zwycięstwa w tych najważniejszych europejskich rozgrywkach - mówi Kuba Błaszczykowski, kapitan reprezentacji Polski oraz ambasador polskiej edycji gry "UEFA Euro 2012".

Za produkcję gry odpowiedzialny jest ten sam zespół, który co roku opracowuje najlepszą piłkarską grę świata – serię FIFA. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że każdy piłkarz występujący w mistrzostwach będzie wiernie odwzorowany. Realizmu rozgrywkom dodaje również doskonała grafika, oraz fakt że mecze rozgrywamy na wszystkich polskich i ukraińskich stadionach Euro 2012. Dodatkowe emocje zapewniają po raz pierwszy w grze: doping i przyśpiewki polskich kibiców, zarejestrowane podczas niedawnych meczy Reprezentacji Polski z Meksykiem i Niemcami.

Spotkania w grze komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz – doskonale znani polskim fanom serii gier FIFA. Wszystkie te elementy sprawią, że Mistrzostwa Europy mogą zagościć w twoim salonie jeszcze przed oficjalnym meczem otwarcia turnieju. Efektowne bramki, udane parady bramkarskie, radość ze zwycięstwa i rywalizacja z przyjaciółmi dostarczą wszystkim wielu godzin rozrywki.

Gra zapewnia kilka trybów rozgrwki. Rywalizuj swoją ulubioną drużyną narodową przeciw innym krajom w realistycznym trybie sieciowym zwanym "UEFA Euro 2012" Finały Turnieju w Sieci. Przejdź przez fazę grupową, ćwierćfinały i półfinał, aż do wielkiego meczu finałowego. Rozwój wydarzeń na prawdziwych mistrzostwach Europy będzie miał wpływ na dodatkową zawartość dostępną poprzez EA SPORTS Football Club. Gracz będzie mógł wielokrotnie przeżyć dramatyczne momenty w wyzwaniach opartych na prawdziwych meczach. Kolejne wyzwania będą pozwalały zdobywać punkty doświadczenia i wyższe poziomy profilu EA SPORTS Football Club.

Całkiem nowy tryb – Wyprawy Euro, zaprojektowany specjalnie dla "UEFA Euro 2012" pozwala entuzjastom, budować, zarządzać i rywalizować własną wersją drużyny narodowej przeciwko innym krajom Europy. Wybierz ulubionego, europejskiego zawodnika lub postać stworzoną w trybie FIFA 12 Virtual Pro. Wygrywaj mecze aby przejmować lepszych graczy z innych drużyn narodowych, odblokowuj silniejsze zespoły na drodze do pokonania wszystkich 53 drużyn narodowych i całkowitej dominacji nad piłkarską Europą.

     

„Ta gra odwołuje się bezpośrednio do uczuć kibiców do ich drużyn narodowych poprzez uchwycenie rywalizacji między zespołami z różnych krajów co oddaje emocje towarzyszące turniejowi "UEFA Euro 2012"” mówi producent Sebastian Enrique. „Wykorzystaliśmy najlepszą wersję FIFY w historii i będziemy publikować nowe wyzwania z prawdziwych mistrzostw Europy bezpośrednio w grze oraz oferując zupełnie nowy tryb umożliwiający rywalizację w unikatowy sposób.”

Żeby uruchomić "UEFA Euro 2012" potrzebna będzie zainstalowana gra "FIFA 12", zaś data ukazania się produktu w polskich sklepach to 26 kwietnia - na konsole Playstation® 3, Xbox 360®, a także komputery PC. Grę będzie można zakupić również za pośrednictwem platform cyfrowej dystrybucji: PlayStation® Network oraz Xbox LIVE.