EXCLUSIVE: "Kult. Film" – zobacz fragment

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+%22Kult.+Film%22+%E2%80%93+zobacz+fragment-135568
EXCLUSIVE: "Kult. Film" – zobacz fragment
Emocjonujący i wyczekiwany dokument o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć – "Kult. Film" trafi do kin w całej Polsce 22 listopada. Dziś premierowo prezentujemy fragment filmu!


– Patrząc na publiczność, na to jak reagują na naszych koncertach, na te pielgrzymki, które podróżują pomiędzy miastami – ktoś to nazwał brutalnie, że Kult nie ma fantów – ma fanatyków. – mówi o fenomenie zespołu Kult mówi jego basista, Ireneusz Wereński.

"Kult. Film" zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami.

Zespół "Kult" zaprasza na "Kult. Film".

Zdjęcia do filmu były realizowane w latach 2013-2019. Zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu.

"Nigdy nie spodziewałem się, że zespół Kult będzie trwał tyle lat" – w filmie słyszymy słowa Irka Wereńskiego. Grupa została założona w 1982 roku przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę. Przez 37 lat istnienia zgromadziła wokół siebie wiernych fanów. Ta więź działa w dwie strony – muzycy zawsze podkreślają, że istnieją dzięki publice. Chętnie angażują się w akcje charytatywne.

Fanpage: facebook.com/KULTfilmdokumentalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones