EXCLUSIVE: Joga, nowe technologie i hipsterzy, czyli fragment "Creative Control"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Joga%2C+nowe+technologie+i+hipsterzy%2C+czyli+fragment+%22Creative+Control%22-120581
EXCLUSIVE: Joga, nowe technologie i hipsterzy, czyli fragment "Creative Control"
Benjamin Dickinson z przymrużeniem oka portretuje świat hipsterów żyjących w niedalekiej przyszłości w Brooklynie – ich zapatrzenie w nowe technologie, ale także formy spędzania wolnego czasu i... lekcje jogi. "Creative Control" na ekranach polskich kin już w najbliższy piątek 2 grudnia. Z tej okazji przedstawiamy fragment filmu.

Klip znajdziecie poniżej:
Jedną z barwnych postaci "Creative Control" jest piękna Juliette (Nora Zehetner), instruktorka jogi i dziewczyna głównego bohatera Davida, pracownika agencji reklamowej, który przygotowuje kampanię o okularach nowej generacji. Ich związek przechodzi kryzys. David (w tej roli reżyser, Benjamin Dickinson) zazdrości swojemu kumplowi fotografowi mody Wimowi (Dan Gill) wspaniałego życia z seksowną Sophie (Alexia Rasmussen). Tworzy więc przy pomocy okularów... bardzo udanego awatara Sophie.

Czy joga pozwoli Juliette zachować spokój w sytuacji, kiedy jej dotychczasowe życie wydaje się lec w gruzach? I tu Benjamin Dickinson portretuje wielkomiejskich bohaterów swojego filmu z przekąsem i humorem. Tak poznajemy Govindasa, czyli "sługę miłości", którego Juliette spotyka po raz pierwszy na jednym z warsztatów jogi i który wkrótce zacznie wpływać na jej pracę i... życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones