EXCLUSIVE: Pierwsze oznaki katastrofy we fragmentach "Żywiołu. Deepwater Horizon"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Pierwsze+oznaki+katastrofy+we+fragmentach+%22%C5%BBywio%C5%82u.+Deepwater+Horizon%22-119629
W piątek do kin wejdzie film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami "Żywioł. Deepwater Horizon". Z tej okazji prezentujemy Wam klipy z polskimi fragmentami obrazu.

Znajdziecie je poniżej:
Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.