TYLKO U NAS: Mark Wahlberg kontra żywioł na polskim plakacie "Deepwater Horizon"

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/TYLKO+U+NAS%3A+Mark+Wahlberg+kontra+%C5%BCywio%C5%82+na+polskim+plakacie+%22Deepwater+Horizon%22-118896
Wspólnie z Monolith Film prezentujemy Wam polski plakat widowiska katastroficznego "Żywioł. Deepwater Horizon". Film z Markiem Wahlbergiem, Kurtem Russellem i Johnem Malkovichem w rolach głównych trafi do naszych kin 30 września.


Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.