Emma Stone i Yórgos Lánthimos mają już nowy film. Co wiemy o "Kinds of Kindness"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Emma+Stone+i+Y%C3%B3rgos+L%C3%A1nthimos+maj%C4%85+ju%C5%BC+nowy+film.+Co+wiemy+o+%22Kinds+of+Kindness%22-154596
Emma Stone i Yórgos Lánthimos mają już nowy film. Co wiemy o "Kinds of Kindness"?
źródło: Getty Images
autor: Amy Sussman
Gdy wszyscy dyskutowali o "Biednych istotach", Yórgos Lánthimos i Emma Stone zdążyli przygotować nowy film. Co o nim wiemy?

Co wiemy o "Kinds of Kindness"?


Yórgos Lánthimos opisał "Kinds of Kindness" jako film składający się z trzech nowel, których akcja toczy się w czasach współczesnych. W obsadzie znalazło się siedem osób. Każda z nich w każdej części gra inną postać.

Poza Emmą Stone w filmie występują Willem Dafoe i Margaret Qualley, z którymi aktorka spotkała się na planie "Biednych istot". W pozostałych rolach Jesse Plemons, Hong Chau, Joe Alwyn, Mamoudou Athie i Hunter Schafer.

Odpowiedzialne za produkcję studio Searchlight zapowiedziało amerykańską premierę na 21 czerwca tego roku. Spekuluje się, że tym samym film szykowany jest na festiwal w Cannes. Ostatnim dziełem, jakie zaprezentował tam Yórgos Lánthimos było "Zabicie świętego jelenia".

"Biedne istoty" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Biedne istoty":Wspólne projekty Emmy Stone i Yórgosa Lánthimosa


Emma Stone i Yórgos Lánthimos po raz pierwszy spotkali się na planie dramatu historycznego "Faworyta". Rola Abigail, nowej służącej, która oczarowuje graną przez Olivię Colman królową Annę, przyniosła Stone nominację do Oscara. W kolejnych latach aktorka i reżyser pracowali wspólnie nad krótkometrażówką "Bleat" i "Biednymi istotami". Latem tego roku na ekrany ma trafić ich nowy film – "Kinds of Kindness" (wcześniej znany pod tytułem "And"). Aktorka stara się też o rolę w nowym projekcie reżysera – remake'u południowokoreańskiej komedii "Save the Green Planet".

TOP: najlepsze role Emmy Stone


Występ w "Biednych istotach" Yórgosa Lánthimosa przyniósł Emmie Stone Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Przypominamy odcinek programu TOP, w którym Michał Walkiewicz wybiera jej najlepsze role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones