Emma Stone negocjuje rolę w tajemniczym projekcie. Co o nim wiemy?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Emma+Stone+negocjuje+rol%C4%99+w+tajemniczym+projekcie.+Co+o+nim+wiemy-155058
Emma Stone negocjuje rolę w tajemniczym projekcie. Co o nim wiemy?
źródło: Getty Images
autor: Jeff Kravitz
Drugi Oscar pozwala Emmie Stone przebierać w ofertach. Jak podaje Deadline, aktorka jest w trakcie rozmów w sprawie roli w niezatytułowanym filmie, który wyprodukuje Universal Pictures. Dave McCary, prywatnie jej mąż, negocjuje stanowisko reżysera.

GettyImages-2078720186.jpg Getty Images © Taylor Hill
Emma Stone i Dave McCary podczas pooscarowej imprezy organizowanej przez "Vanity Fair"

Emma Stone interesuje się tajemniczym projektem. Co o nim wiemy?


Za scenariusz tajemniczego projektu odpowiadają Patrick Kang i Michael Levin, którzy pracowali jako producenci nadzorujący przy serialu "Młody The Rock". Szczegóły fabuły nie są znane. Wśród producentów znaleźli się Michael H. Weber oraz Shawn Levy, Dan Cohen i Dan Levine ze studia 21 Laps. Stone, McCary i Ali Herting prowadzą rozmowy w sprawie stanowiska producentów.

Ostatnie projekty Emmy Stone


Emmę Stone mogliśmy ostatnio zobaczyć nie tylko w "Biednych istotach", które przyniosły jej drugiego w karierze Oscara, ale także serialu "The Curse". Na tegorocznym festiwalu w Cannes zadebiutuje jej nowy film, zrealizowany wspólnie z Yórgosem Lánthimosem dramat "Rodzaje życzliwości". Aktorka aktualnie pracuje na planie reżyserowanego przez Ariego Astera horroru "Eddington". Ma także oko na występ w kolejnym projekcie twórcy "Faworyty" – remake'u południowokoreańskiej komedii "Save the Green Planet".

TOP: najlepsze role Emmy Stone


Emma Stone zdobyła w tym roku drugiego Oscara. Nagrodę przyniosła jej rola Belli Baxter w filmie "Biedne istoty" Yórgosa Lánthimosa. Przypominamy odcinek programu Top, w którym Michał Walkiewicz wybiera jej najlepsze role: "Biedne istoty" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Biedne istoty". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones