Sweet Dreams Lanthimosa. Zobacz zwiastun "Rodzajów życzliwości"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sweet+Dreams+Lanthimosa.+Zobacz+zwiastun+%22Rodzaj%C3%B3w+%C5%BCyczliwo%C5%9Bci%22-155838
Sweet Dreams Lanthimosa. Zobacz zwiastun "Rodzajów życzliwości"
"Rodzaje życzliwości" są już po światowej premierze na festiwalu w Cannes. Czas, żeby pokazać światu coś więcej niż tylko intrygujące teasery. Dziś do sieci trafił pierwszy zwiastun.

O filmie "Rodzaje życzliwości"Yórgos Lánthimos opisał "Kinds of Kindness" jako film składający się z trzech nowel, których akcja toczy się w czasach współczesnych. W obsadzie znalazło się siedem osób. Każda z nich w każdej części gra inną postać.


Bohaterka jednej historii, wierna córa new age’owej sekty, szuka cudotwórczyni, która zyskała moc wskrzeszania zmarłych. W kolejnej opowieści odarty z godności korporacyjny pionek próbuje bezskutecznie zadowolić swojego szefa. A w jeszcze innej ocalała z katastrofy biolożka pragnie odbudować swoją relację z mężem, który bierze ją za "podróbkę", sobowtóra o niejasnych zamiarach.

Gwiazdą filmu jest Emmą Stone. W obsadzie znaleźli się również: Willem Dafoe i Margaret Qualley, z którymi aktorka spotkała się na planie "Biednych istot". W pozostałych rolach wystąpili: Jesse Plemons, Hong Chau, Joe Alwyn, Mamoudou Athie i Hunter Schafer.

Zwiastun filmu "Rodzaje życzliwości"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones