Fabio papieżem w "Rekinado 5". Poznajcie też tytuł filmu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Fabio+papie%C5%BCem+w+%22Rekinado+5%22.+Poznajcie+te%C5%BC+tytu%C5%82+filmu-123436
Czy Syfy ma ludzi w Białym Domu? Stacja nie mogła wymarzyć sobie lepszego momentu do ujawnienia szczegółów "Rekinado 5". W dniu, kiedy Donald Trump wycofał Stany Zjednoczone z porozumienia klimatycznego podpisanego w Paryżu, Syfy ujawniło tytuł piątej części i grafikę promocyjną, która wygląda tak:


(kliknij, aby powiększyć)

Jak widać, piąta część nosi tytuł "Sharknado 5: Global Swarming", a jej hasło reklamowe brzmi "Make America Bait Again", które odnosi się do wyborczego hasła Trumpa "Make America Great Again". Tytuł i hasło zostało wybrane w konkursie zorganizowanym przez Syfy w kwietniu na Facebooku.

Twórcy filmu ujawnili też nazwiska gwiazd, które pojawią się w filmie w epizodach. Są wśród nich: Clay Aiken, Tony Hawk, Olivia Newton-John, Bret Michaels i Margaret Cho. Na ekranie pojawi się też Fabio jako papież, Charo jako królowa brytyjska i Chris Kattan jako premier Wielkiej Brytanii.

W "Sharknado 5: Global Swarming" syn Fina i jego bionicznej żony April zostaje porwany przez przemierzające cały glob rekinado. Para rusza jego śladem trafiając do Londynu, Rzymu, Amsterdamu, Tokio i Rio, gdzie szukają pomocy u naukowców, koronowanych głów, reporterów i olimpijskich sportowców i przygotowują się do najbardziej epickiej batalii w historii zmagań z żywiołem i latającymi rekinami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones