Koncert z muzyką z "The Last of Us" również w Polsce!

Informacja nadesłana: Fundacja Game Music / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Festiwal+Game+Music+Powraca+z+Koncertem+The+Last+of+Us+w+Narodowym+Forum+Muzyki-153645
Koncert z muzyką z "The Last of Us" również w Polsce!
Fundacja Game Music, znana z organizowania wydarzeń łączących światy muzyki i gier wideo, ogłosiła dodatkowy koncert, który odbędzie się 28 kwietnia 2024 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Tegoroczna edycja Festiwalu Game Music wraca do swoich korzeni, prezentując koncert poświęcony muzyce z gier "The Last of Us" oraz "The Last of Us Part II".

Koncert "The Sounds of the Fireflies" zabierze słuchaczy w muzyczną podróż przez świat gier "The Last of Us". Te tytuły, z ponad 80 nagrodami, 17 milionami sprzedanych egzemplarzy oraz sukcesem telewizyjnej adaptacji, zdobyły serca graczy na całym świecie. Nominowane do nagród BAFTA ścieżki dźwiękowe, skomponowane przez zdobywcę Oscara Gustavo Santaolallę, tworzą klimat, który idealnie współgra z emocjonalnymi wyzwaniami gry.

Santaolalla, znany z osiągnięć w świecie muzyki filmowej do takich filmów jak "Tajemnica Brokeback Mountain" i "Babel", wniósł również swoje unikalne brzmienie do świata gier. Tworząc muzykę do "The Last of Us" i jej sequela, wprowadził w życie unikalną wizję artystyczną, która przekształciła obie gry w emocjonalne dzieła sztuki.Poza samym koncertem, uczestnicy będą mieli okazję do osobistego spotkania z kompozytorem. Gustavo Santaolalla, w ramach warsztatów i sesji pytań i odpowiedzi, podzieli się swoimi doświadczeniami i wskazówkami z aspirującymi muzykami oraz fanami.

Ceny biletów zaczynają się od 199 PLN, z opcją limitowanych vouchery VIP za 599 PLN, które obejmują miejsca premium i dostęp do spotkania z kompozytorem. Bilety są już dostępne na stronie gmfest.com, a ich ilość jest ograniczona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones