Filmweb poleca "Zaginięcie Ethana Cartera"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+poleca+%22Zagini%C4%99cie+Ethana+Cartera%22-107614
Redakcja Filmwebu postanowiła wyróżnić w tym tygodniu znakiem jakości "Filmweb Poleca" grę "Zaginięcie Ethana Cartera" autorstwa polskiego studia The Astronauts.Oto, co o nowej grze Adriana Chmielarza i jego studia napisał w swojej recenzji Joachim Snoch: 

"Zaginięcie Ethana Cartera" to jedna z najbardziej przemyślanych i świadomych produkcji, w jakie grałem. Nie jest to jednak gra dla każdego. Z reguły takie wyrażenie to pójście na łatwiznę, ale w przypadku gry o – bądź co bądź – otwartej narracji nie każdemu spodoba się sposób opowiadania o wydarzeniach z Red Creek. Bardzo wiele zależy tu też od odbiorcy, jego osobistych doświadczeń – od natury po mroki dzieciństwa. 

Cała recenzję możecie przeczytać TUTAJ.

"Filmweb poleca!" jest wyróżnieniem przyznawanym przez redakcję Filmwebu – największej marki filmowej w Polsce. Nagradzamy tym znakiem filmy i gry wyjątkowe, nie tylko artystyczne, ale i komercyjne, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. "Zaginięcie Ethana Cartera" to trzecia, po "Child of Light" i "Danganronpa 2: Goodbye Despair" gra, która otrzymała to wyróżnienie.
Udostępnij: