Głośny miniserial BBC "Ofiara" tylko w Playerze! 

https://www.filmweb.pl/news/G%C5%82o%C5%9Bny+miniserial+BBC+%22Ofiara%22+tylko+w+Playerze+%C2%A0-138606
"Ofiara" – czyli brytyjska produkcja "The Victim" – to czteroodcinkowy thriller opowiadany z perspektywy powoda i oskarżonego. Osadzony w unikalnym systemie prawnym Szkocji, stawia trudne pytanie: kto tak naprawdę jest "ofiarą"?


Spokojny, oddany rodzinie kierowca autobusu Craig Myeres został niespodziewanie okrzyknięty "mordercą dzieci" i brutalnie zaatakowany. Co powinien zrobić? Zaszyć się w ukryciu i czekać, aż zamieszanie przeminie, a może za wszelką cenę próbować udowodnić swoją niewinność?

Piętnaście lat temu dziewięcioletni syn Anny Dean został zamordowany przez nastolatka. Sprawca został zwolniony z więzienia zaledwie po kilku latach, a jego dane utajniono. Teraz Anna sama staje przed sądem. Jest oskarżona o ujawnienie nowej tożsamości zabójcy swojego dziecka, nagonki na jego osobę i spiskowanie w celu popełnienia przestępstwa. Czy matczyny ból przemienił ją w kryminalistkę?

Kto z tej dwójki jest prawdziwą ofiarą?

Główną rolę w serialu gra Kelly MacDonald, znana z produkcji "Trainspotting". W roli Craiga Myersa – James Harkness ("Czas mroku", "Łotr 1"). Śledczego, zajmującego się sprawą napadu na Craiga gra John Hannah ("Cztery wesela i pogrzeb", "Agenci S.H.I.E.L.D."). W produkcji wystąpili też m.in.: Georgie Glen, Isis Hainsworth, Andrew Rothney, Jamie Sives, Karla Crome. Twórcą serialu, scenarzystą i producentem wykonawczym jest Rob Williams ("Obsesja Eve"). Za produkcje odpowiadają także Sarah Brown oraz Jenny Frain, a za kamerą stanął Niall MacCormick.

Głośny na świecie serial "Ofiara" do obejrzenia w całości tylko w Playerze!

Oglądaj już teraz miniserial "Ofiara" w player.pl
Informacja sponsorowana
Udostępnij: