Gwiazda "Thelmy i Louise" wraca do kina drogi. Tym razem na wesoło

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Geena+Davis%2C+gwiazda+filmu+%22Thelma+i+Louise%22%2C+w+komediowym+kinie+drogi-152552
Gwiazda "Thelmy i Louise" wraca do kina drogi. Tym razem na wesoło
źródło: Getty Images
autor: NBC
Po ponad 30 latach od występu w filmie "Thelma i Louise" Geena Davis wraca do kina drogi. Tym razem w wariancie na wesoło. Zagra bowiem główną rolę w komedii "Cowgirl’s Last Ride".

Co wiemy o nowym filmie z Geeną Davis?Bohaterką "Cowgirl’s Last Ride" jest Fay. Kobieta ucieka z domu spokojnej starości i rusza w drogę przez stan Teksas, by powrócić w rodzinne strony. Najpierw podróżuje skradzionym samochodem. Potem wskoczy na konia. Podróż będzie dla niej okazją do odnalezienia samej siebie. Tymczasem kobietę odnaleźć będzie chciał też jej zdeterminowany, ale obdarzony mniejszą wyobraźnią, syn Randall.

O filmie pisaliśmy już w 20219 roku. Potem jednak wybuchła pandemia COVID-19 i dopiero teraz udało się wszystko tak zorganizować, by projekt można było zaprezentować na rozpoczynających się w listopadzie targach AFM.

Oprócz Davis w obsadzie filmu "Cowgirl’s Last Ride" znaleźli się: Scoot McNairy ("Blondynka") jako Randall, Julia Sweeney ("Zgrzyt") i Jill Scott ("Love Beats Rhymes"). Za kamerą stanie Leena Yadav ("Dom tajemnic: Śmierć w Burari").

GettyImages-1315954832.jpg Getty Images © Bob Riha Jr


Zwiastun filmu "Ava"Geena Davis była dwukrotnie nominowana do Oscara. Za rolę w "Przypadkowym turyście" dostała nawet statuetkę.

W ostatnich latach nie występowała zbyt często w filmach. Chętnie pojawiała się w serialach, mając na swoim koncie udziały w takich projektach jak "Egzorcysta" i "GLOW". W kinie widzieliśmy ją na drugim planie w filmach "Ava" i "Fairyland". Zwiastun tego pierwszego znajdziecie poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones