Christian Slater, Geena Davis i inne gwiazdy w reżyserskim debiucie Zoë Kravitz

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Christian+Slater%2C+Geena+Davis+i+inne+gwiazdy+w+re%C5%BCyserskim+debiucie+Zo%C3%AB+Kravitz-147022
Christian Slater, Geena Davis i inne gwiazdy w reżyserskim debiucie Zoë Kravitz
źródło: Getty Images
autor: Dave Hogan
Obsada debiutu reżyserskiego Zoë Kravitz właśnie się powiększyła. Angaż w "Pussy Island" dostali Christian Slater, Geena DavisKyle MacLachlan i Alia Shawkat. Na ekranie zobaczymy także Adrię Arjonę, Haleya Joela Osmenta, Liz Caribel Sierrę, Levona Hawke'a, Trew Mullen, Saula Williamsa i Crisa Costę. Wiemy również już od jakiegoś czasu, że role w filmie mają zapewnioną Channing Tatum, Simon Rex i Naomi Ackie.

"Pusty Island" – o czym jest fabuła?Film opowiada o Fridzie, młodej kobiecie pracującej w Los Angeles jako kelnerka. Jej celem jest zbliżenie się do Slatera Kinga, filantropa i potentata technologicznego (w tej roli Tatum). Dziewczynie udaje się wkroczyć do kręgu jego najbliższych, zostaje nawet zaproszona do udziału w imprezie odbywającej się na jego prywatnej wyspie. Choć otacza ją przepiękny krajobraz, noce upływają na tańcach, a szampan leje się strumieniami, bohaterka przeczuwa, że dzieje się coś złego.

Tworząc historię, aktorka chciała opowiedzieć o niewłaściwym traktowaniu, jakiego sama doświadczyła w kontaktach zawodowych ze strony mężczyzn.

Aktualnie trwają prace produkcyjne prowadzone w Meksyku. 

Zoë Kravitz – najważniejsze roleZoë Kravitz dała się zapamiętać m.in. w takich produkcjach, jak "X-Men: Pierwsza klasa", "Niezgodna", w serialu "Wielkie kłamstewka", a ostatnio także w nowym "Batmanie" z Robertem Pattinsonem oraz thrillerze "KIMI", w którym wcieliła się w pracownicę techniczną cierpiącą na agorafobię na tropie brutalnego przestępstwa. 

Kravitz miała również okazję pracować jako scenarzystka i producentka przy serialu "High Fidelity", w którym zagrała jedną z głównych ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones