Gra "Auta 2" od dziś do nabycia w sklepach

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Gra+%22Auta+2%22+od+dzi%C5%9B+do+nabycia+w+sklepach-74943
Dziś do sklepów trafia absolutny przebój wśród gier dla dzieci – "Auta 2"! Gra rozwija historię przedstawioną w najnowszej filmowej superprodukcji studia Pixar pozwalając dzieciom wcielić się w ich ulubione postacie znane z ekranu.

    

Tym razem bohaterowie przechodzą szkolenie na superszpiegów w centrum treningowym C.H.R.O.M.E. (Centralna Hipertajna Rozdzielnia Ogólnowywiadowczo-Motoryzacyjno-Edukacyjna). W trakcie kursu podejmą się wielu niebezpiecznych i ekscytujących misji, będą się ścigać o tytuł najszybszego auta na świecie, oraz wykorzystają zdobyte umiejętności szpiegowskie w bojowych wyścigach na specjalnie przygotowanych arenach. Gracze będą mieli możliwość zmierzyć się z rodziną i przyjaciółmi grając w trybie multiplayer, odblokowywać nowe trasy, postacie oraz misje.

Do dyspozycji graczy oddano ponad 20 postaci, zarówno tych znanych z poprzednich części, jak Zygzak McQueen i Złomek, jak również całkowicie nowych np.: Sean McMission i Liliana Lifting.

Rozbudowana fabuła wychodząca poza wydarzenia przedstawione w filmie, mnóstwo różnorodnych misji i gadżetów rodem z najlepszych filmów szpiegowskich, to wszystko czeka na młodych graczy w centrum szkoleniowym C.H.R.O.M.E.