Gramy w "South Park: Fractured but Whole"

autor: , /
https://www.filmweb.pl/news/Gramy+w+%22South+Park%3A+Fractured+but+Whole%22-125413
Gramy w "South Park: Fractured but Whole"
Dziś do sklepów trafiła długo wyczekiwana przez fanów serialu gra "South Park: The Fractured but Whole", kontynuacja świetnie przyjętego przez graczy i media "Kijka prawdy". Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej (napisy) na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 

Na Filmwebie znajdziecie już recenzję autorstwa Joachima Snocha, materiał z cyklu "Let's Play", w którym prezentujemy początkowy etap gry oraz zorganizowany wspólnie z Ubisoftem konkurs, w którym do wygrania są kolekcjonerskie figurki z bohaterami gry. Bezpośrednie linki do tego wszystkiego znajdziecie poniżej.South Park nie byłby sobą, gdyby nie zahaczał także o najnowsze społeczne animozje i problemy, które zostały potraktowane ostrą satyrą. Warto odnotować, że w porównaniu do pierwszej części twórcy nieco łagodniej obchodzą się z graczem i mniej tu typowo koszarowo-kloacznego humoru. Nie zmienia to jednak faktu, że w "South Park" znajdziemy sporo momentów, które zjeżą włos na głowie i jednocześnie rozbawią do łez. Kliknij tu, by przeczytać całą recenzję Joachima Snocha.

Kiedy już przeczytacie recenzję, to zachęcamy do obejrzenia naszego wideo, w którym prezentujemy pierwsze 25 minut gry.Na koniec zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie, by stać się posiadaczem poniższego zestawu figurek z gry. Na stronę konkursu przejdziecie, klikając tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones