Grand Video Awards 2020 – trwa przyjmowanie zgłoszeń

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Grand+Video+Awards+2020+%E2%80%93+trwa+przyjmowanie+zg%C5%82osze%C5%84-138637
W szóstej edycji Grand Video Awards, konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci, jury wybierze laureatów w jedenastu kategoriach, w tym w nowej: Wideoklip. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku i Debiut Roku oraz Nagroda Widzów.


Ideą GVA jest honorowanie autorów najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 23 sierpnia 2020 roku przez formularz dostępny na stronie internetowej www.grandvideoawards.pl.

W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w jedenastu kategoriach:

- Branded content
- Gaming
- Hobby, podróże, sport
- Beauty, fashion, food
- Edukacja, nauka, technika
- Publicystyka i wideorozmowa
- Muzyka
- Wideotutorial
- Kultura i sztuka
- Rozrywka i komedia 
- a także nowej kategorii: Wideoklip – dla twórców najlepszych teledysków realizowanych z zamiarem publikacji w internecie.

W tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie nagród dodatkowych od partnerów GVA. Przedstawiciele Mastercard nagrodzą ich zdaniem najlepszy spośród nadesłanych filmów, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci wyjątkowej niespodzianki na rozpoczęcie czegoś bezcennego. Również Warszawska Szkoła Filmowa wybierze laureata, którego nagrodzi bezpłatnym rocznym kursem reżysersko-operatorskim lub montażowym. Audio Network wręczy nagrodę w postaci rocznego bezpłatnego dostępu do swojego banku muzycznego. Aby ubiegać się o tę nagrodę, należy wykorzystać muzykę z bazy Audio Network w filmie zgłoszonym do którejkolwiek kategorii konkursu. W celu uzyskania dostępu do wspomnianej bazy muzycznej należy napisać e-mail na adres gva@audionetwork.pl. W tym roku również firma Jet Line przygotowała nagrodę dodatkową. Jeden z laureatów otrzyma czas antenowy na nowych ekranach reklamowych MORE w Warszawie.

Zgłoszone materiały wideo oceni w tym roku szersze grono jurorów – specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową oraz eksperci z agencji reklamowych.

Zwycięzców VI edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie w październiku (tradycyjnie lub online) w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie Grandvideoawards.pl.

Magazyn "Press" zaprasza!
Udostępnij: