Więcej gwiazd u boku Michelle Pfeiffer w świątecznej komedii Amazona

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jason+Schwartzman%2C+Eva+Longoria+i+Danielle+Brooks+w+%22Oh.What.+Fun.%22+Co+wiemy+o+filmie-155758
Więcej gwiazd u boku Michelle Pfeiffer w świątecznej komedii Amazona
źródło: Getty Images
autor: Joe Maher
Jason Schwartzman, Eva Longoria i Danielle Brooks spotkają się z ] na planie świątecznej komedii "Oh. What. Fun.". Projekt powstaje dla Amazon MGM Studios.

Co wiemy o "Oh. What. Fun."?


Za sterami "Oh. What. Fun." stanie Michael Showalter, którego romantyczny komediodramat "Na samą myśl o Tobie" był jedną z najchętniej oglądanych ostatnio produkcji na Prime Video. Zdjęcia już trwają, materiał jest nagrywany w Atlancie. Danielle Brooks będzie miała w filmie cameo, z kolei Jason Schwartzman, Eva Longoria, Joan Chen, Devery Jacobs, Havana Rose Liu i Maude Apatow zagrają bardziej znaczące role. W obsadzie znaleźli się też Felicity Jones, Chloë Grace Moretz, Denis Leary i Dominic Sessa.

Film opisywany jest jako skrzyżowanie "Wakacji w domu" z "Samolotami, pociągami i samochodami". Scenariusz powstał na podstawie opowiadania Chandler Baker opublikowanego przez Amazon Original Stories. Michael Showalter pracował nad nim wraz z autorką literackiego pierwozoru. Główną bohaterką jest grana przez Michelle Pfeiffer Claire Clauster. Chce ona spędzić z mężem (Denis Leary) i (Chloë Grace Moretz i Dominic Sessa) wyjątkowe Boże Narodzenie. Organizuje wycieczkę, o której najbliżsi niestety zapominają. Wkrótce orientują się, że kobieta zniknęła, a ich święta są zagrożone.

Data premiery nie jest jeszcze znana. Film trafi na Prime Video.

"Na samą myśl o Tobie" w programie Movie się


Przypominamy odcinek programu Movie się, w którym Jakub Popielecki, Julia Taczanowska i Łukasz Muszyński rozmawiają o filmie "Na samą myśl o Tobie". Film opowiada o Solène (Anne Hathaway), 40-letniej samodzielnej mamie, która wdaje się w zaskakujący romans z 24-letnim Hayesem Campbellem (Nicholas Galitzine), głównym wokalistą August Moon – najpopularniejszego boysbandu na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones