Kevin Spacey jako starzejący się Frank Sinatra? Tego chce Paul Schrader

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Spacey+jako+starzej%C4%85cy+si%C4%99+Frank+Sinatra+Tego+chce+scenarzysta+%22Taks%C3%B3wkarza%22+i+%22W%C5%9Bciek%C5%82ego+byka%22+Paul+Schrader-155484
Kevin Spacey jako starzejący się Frank Sinatra? Tego chce Paul Schrader
źródło: Getty Images
autor: Chris J Ratcliffe
Paul Schrader, legendarny twórca scenariuszy do filmów "Taksówkarz", "Wściekły byk" czy "Ostatnie kuszenie Chrystusa", właśnie promuje swój najnowszy film "Oh, Canada". I przy okazji po raz kolejny okazał wsparcie Kevinowi Spacey'owi, którego postrzega jako ofiarę współczesnego polowania na czarownice.

Paul Schrader i Kevin Spacey nakręcą wspólnie filmy?Schrader był ostatnio bohaterem obszernego artykułu opublikowanego przez portal Variery. W trakcie wywiadu z dziennikarzem strony reżyser ujawnił, że rozmawiał ostatnio z Kevinem Spaceym. Tematem rozmowy był potencjalny wspólny projekt filmowych.

Schrader nosi się bowiem z pomysłem nakręcenia filmu o ostatnich latach życia Franka Sinatry. Chciałby do tej roli zatrudnić właśnie Spacey'ego.


Na chwilę obecną nie jest jednak pewne, czy Schrader będzie w stanie film zrealizować.

GettyImages-1441741040.jpg Getty Images © Marc Piasecki


Kevin Spacey ofiarą?Schrader nie pierwszy raz staje w obronie aktora. Jego zdaniem Kevin Spacey jest ofiarą cancel culture. Jako dowód podaje niedawne oczyszczenie go z zarzutów o molestowanie seksualne w jednym z wytoczonych mu procesów.

Jednak aktor nie może się pozbyć wizerunku seksualnego drapieżcy. Nowe oskarżenia pod jego adresem znalazły się w dwuczęściowym dokumencie "Spacey Unmasked", który miał swoją premierę kilka dni temu w brytyjskiej telewizji.

Aktora czeka też powrót do sądu. Jest bowiem oskarżony w procesie cywilnym. Sprawa założona została w 2022 roku, ale z procesem czekano aż do zakończenia postępowania karnego.

Zwiastun dokumentu "Spacey Unmasked"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones