Kolejny tytuł Paramountu zamiast do kin trafi do sieci

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kolejny+tytu%C5%82+Paramountu+zamiast+do+kin+trafi+do+sieci-137411
13 marca Paramount Pictures z powodu koronawirusa odwołało kinowe premiery dwóch swoich filmów: "Blue Story" (który miał trafić na duże ekrany 20 marca) i "The Lovebirds" (pierwotnie miał się pojawić w kinach 3 kwietnia). Oba ostatecznie ominą dystrybucję kinową i trafią od razu do sieci. Choć przy każdym z tytułów wybrano inną formę cyfrowej dystrybucji.


"Blue Story" pójdzie w ślady "Trolli 2" i "Scooby-Doo!". Od 5 maja będzie w Stanach dostępny na płatnych platformach VOD.

Sytuacja "The Lovebirds" wykrystalizowała się już jakiś czas temu. Paramount sprzedał ten film platformie Netflix, która również planuje udostępnić ją swoim użytkownikom w maju.

"Blue Story" miało swoją premierę w kinach w Wielkiej Brytanii w listopadzie ubiegłego roku. Jest to historia Timmy'ego i Marco, dwóch przyjaciół z sąsiedztwa, którzy chodzą do tego samego liceum w Peckham. Kiedy Marco zostaje pobity przez szkolnych kumpli Timmy'ego, przyjaciele stają po przeciwnych stronach barykady w niekończącej się wojnie gangów, w której nie ma zwycięzców, są jedynie ofiary...