Konkurs z okazji polskiej premiery "Demonów da Vinci"

https://www.filmweb.pl/news/Konkurs+z+okazji+polskiej+premiery+%22Demon%C3%B3w+da+Vinci%22-94775
Po uroczystej premierze we Florencji, gdzie rozgrywa się akcja serialu "Demony da Vinci" przyszedł czas na premierę telewizyjną, która odbędzie się w najbliższą sobotę na kanale FOX. Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy odpowiedzieć na dwa pytania, które znajdziecie TUTAJ. Zwycięzcom rozdamy książki "Myśleć jak Leonardo" oraz seriale na DVD emitowane na kanale FOX.


Akcja serialu "Demony Da Vinci" toczy się w latach 1477–1478. Serialowy Leonardo ma wtedy 25 lat i jest sfrustrowany tym, że nie odnalazł jeszcze swojego powołania. Dręczony świadomością, że pochodzi z nieprawego łoża pragnie na nowo zdefiniować siebie i zapracować na własne nazwisko.


Tak zaczyna się fantastyczna przygoda pierwszego sezonu zaplanowana na osiem odcinków. Oprócz niesamowitych wynalazków i mistycznych wątków zobaczycie świat intryg, romansów i walki o władzę współczesnych elit, m.in. spisek Pazzich, dojście do władzy Medyceuszy czy konflikt Florencji z Rzymem.

Premiera pierwszego odcinka zatytułowanego "The Hanged Man" już w najbliższą sobotę 13 kwietnia o godzinie 22:00 na kanale FOX.

Zobaczcie zwiastun serialu:
Informacja sponsorowana