Od 7 kwietnia FOX rozpocznie emisję drugiego sezonu "Demonów da Vinci"

https://www.filmweb.pl/news/Od+7+kwietnia+FOX+rozpocznie+emisj%C4%99+drugiego+sezonu+%22Demon%C3%B3w+da+Vinci%22-103891
Od 7 kwietnia stacja FOX rozpocznie emisję drugiego sezonu popularnego serialu "Demony da Vinci". Pierwsze dwa odcinki będziecie mogli zobaczyć już w najbliższy poniedziałek o 21:00 i 22:15. Aby nieco umilić Wam czas oczekiwania na premierę, przygotowaliśmy dla Was konkurs, dzięki któremu możecie stać się posiadaczami pierwszego sezonu "Demonów da Vinci" na DVD. Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania. Szczegóły oraz pytania konkursowe znajdziecie TUTAJ.W drugim sezonie "Demonów da Vinci" Leonardo (Tom Riley) zostaje wciągnięty w panujący we Florencji chaos w wyniku spisku rodziny Pazzich, Wawrzyniec (Elliot Cowan, "Miłość i inne nieszczęścia") jest poważnie chory, więc da Vinci musi niezwykle wysilić zarówno swój umysł jak i ciało aby bronić miasta przed siłami Rzymian. Główny bohater w dalszym ciągu będzie próbował odnaleźć Księgę Liści oraz rozwiązać sekretną historię swojej matki. Ale nie tylko Leonardo poszukuje pradawnej księgi, mężczyzna odkrywa nowych wrogów, którzy mogą być jeszcze gorsi niż siły Papieża Sykstusa (James Faulkner, "X-Men: Pierwsza klasa"). Poszukiwania Leonardo zmuszą go do odwiedzenia odległych krain oraz do przewartościowania wszystkiego co wiedział o świecie i swojej własnej historii.   

"Demony da Vinci" – laureat dwóch nagród Emmy, to serial autorstwa Davida S. Goyera, współtwórcy scenariusza do trylogii "Mroczny rycerz" i "Człowieka ze stali". Serial śledzi "nieopowiedzianą" historię jednego z największych geniuszy świata, w okresie jego burzliwej młodości w renesansowej Florencji. Błyskotliwy i pełen pasji dwudziestopięcioletni da Vinci to artysta, wynalazca, fechmistrz, kochanek, marzyciel i idealista. Jako wolnomyśliciel o niemalże ponadludzkim intelekcie i talentach, próbuje żyć w granicach danej mu rzeczywistości i epoki.

W serialu zobaczymy także Laurę Haddock ("Capitan America: Pierwsze starcie"), Laurę Pulver ("True Blood") oraz Blakea Ritsona ("Serena").
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones