Kristen Stewart w nowym filmie twórcy "Pacifiction". Co wiemy o "Out of This World"?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kristen+Stewart+w+nowym+filmie+tw%C3%B3rcy+%22Pacifiction%22.+Co+wiemy+o+%22Out+of+This+World%22-155366
Kristen Stewart w nowym filmie twórcy "Pacifiction". Co wiemy o "Out of This World"?
źródło: Getty Images
autor: Stephane Cardinale - Corbis
"Flesh of the GodsPanosa Cosmatosa to nie jedyny projekt, do którego przygotowuje się Kristen Stewart (więcej na jego temat przeczytacie TUTAJ). Aktorka wystąpi też w nowym filmie Alberta Serry.

Co wiemy o "Out of This World"?


"Out of This World" opowie o odwiecznej rywalizacji między Rosją a Stanami Zjednoczonymi. Tłem akcji będzie tocząca się właśnie wojna w Ukrainie. Bohaterowie filmu – członkowie amerykańskiej delegacji – się do Rosji, by znaleźć rozwiązanie kryzysu gospodarczego wynikającego z nałożonych na mocarstwo sankcji.

Premiera zaplanowana jest na 2025 rok.

Najważniejsze filmy Alberta Serry


Albert Serra to urodzony w Hiszpanii reżyser i scenarzysta. W jego CV znajdziemy takie tytuły jak "Honor rycerza", "Pieśń ptaków", "Śmierć Ludwika XIV" czy nagrodzone na festiwalu w Cannes "Liberté". Aktualnie jego filmografię zamyka thriller "Pacifiction".

Dlaczego czekamy na "Love Lies Bleeding"? Zobacz zwiastun


Aktualnie filmografię Kristen Stewart zamyka wyreżyserowany przez Rose Glass kryminał "Love Lies Bleeding". Zobaczcie jego zwiastun: Film znalazł się na naszej liście najbardziej oczekiwanych premier 2024 roku. Pisaliśmy o nim tak: 

Po takim debiucie jak "Saint Maud" bierzemy wszystko, pod czym podpisze się Rose Glass. Urzekła nas dojrzałym stylem i autorskim podejściem do gatunku. Wystarczyła jedna fałszywa nuta, by historia tytułowej bohaterki zmieniła się w festiwal cringe'u, dostaliśmy jednak najlepszy horror o opętaniu od czasu "Egzorcysty" Williama Friedkina – taki, w którym źródłem grozy nie są efekty specjalne, lecz precyzyjna krytyka fundamentalnych wartości. Drugi film reżyserki, "Love Lies Bleeding", zapowiada się jako list miłosny do B-klasowych akcyjniaków: napędzana ejtisową energią mieszanka love story, thrillera i kina zemsty./i[]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones