Kristen Stewart pracuje nad scenariuszem stonerskiej komedii. Co wiemy o projekcie?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kristen+Stewart+pracuje+nad+scenariuszem+stonerskiej+komedii.+Co+wiemy+o+projekcie-151163
Kristen Stewart pracuje nad scenariuszem stonerskiej komedii. Co wiemy o projekcie?
źródło: Getty Images
autor: Future Publishing
Kristen Stewart pracuje właśnie nad swoim debiutem reżyserskim, dramatem "The Chronicles of Water". Aktorka zdradziła, że nie jest to jej jedyny projekt. Wspólnie z narzeczoną Dylan Meyer pracują nad scenariuszem stonerskiej komedii. 

Kristen Stewart o stonerskiej komedii, którą pisze wspólnie z narzeczoną


Kristen Stewart opowiedziała o swoich planach w wywiadzie z Rachel Sennott, gwiazdą "Idola", który przeprowadziła dla magazynu "Interview". Jednym z wątków rozmowy były zalety pracy z bliskimi osobami.

Piszemy z Dylan scenariusz. To będzie stonerska komedia dla dziewczyn i będzie strasznie głupia. Myślę, że ci się spodoba – powiedziała. Ale powodem, dla którego w ogóle o tym pomyślałam, jest to, że producent to nasz najlepszy przyjaciel. Zakładamy firmę. Pracowałam z tyloma osobami, których w ogóle nie znałam i nie mogłam tak dłużej.

Niestety Kristen Stewart nie zdradziła nic więcej na temat nowego projektu. Aktualnie pracuje ona nad swoim debiutem reżyserskim – dramatem "The Chronicles of Water". Za kanwę scenariusza, którego współautorką jest Stewart, posłużyły wspomnienia Lidii Yuknavitch. Główna rola przypadła Imogen Poots ("Ojciec", "Nauka spadania").

Nie tylko Bella ze "Zmierzchu". Z jakich ról znamy Kristen Stewart?


Zanim Kristen Stewart zagrała Bellę Swan z serii "Zmierzch", miała już na koncie liczne role. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w thrillerach "Azyl" Davida FInchera czy "Cold Creek Manor" Mike'a Figgisa, a także komedii przygodowej "Łapcie tę dziewczynę" czy filmie fantasy "Zathura – Kosmiczna przygoda", a także dramacie "Wszystko za życie". W jej filmografii znajdziemy również takie tytuły jak "Królewna Śnieżka i Łowca", "W drodze", "Sils Maria", "American Ultra", "Personal Shopper", "Seberg", "Aniołki Charliego", "Głębia strachu", "Spencer" czy "Zbrodnie przyszłości". Na etapie postprodukcji są dwa filmy z jej udziałem – dramat sci-fi "Love Me" i thriller "Love Lies Bleeding".

"Zbrodnie przyszłości" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o "Zbrodniach przyszłości" Davida Cronenberga, czyli produkcji, która aktualnie zamyka filmografię Kristen Stewart

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones