Kto nie powróci w 5. sezonie "Stranger Things"? Fani wpadli w szał

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kto+nie+powr%C3%B3ci+w+5.+sezonie+%22Stranger+Things%22+Fani+wpadli+w+sza%C5%82-153632
Kto nie powróci w 5. sezonie "Stranger Things"? Fani wpadli w szał
Jak dotąd w materiałach promujących 5., ostatni sezon "Stranger Things" podawano, że na ekranie powrócą prawie wszystkie gwiazdy. "Prawie" jest tu kluczowe. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w nowych odcinkach prawdopodobnie nie zobaczymy Eduardo Franco, który wcielał się w 4. sezonie w postać o imieniu Argyle.

Zdjęcia do 5. sezonu "Stranger Things" rozpoczęły się już 8 stycznia, co ogłoszono, publikując zdjęcie z obsadą. Na fotografii rzeczywiście zabrakło Eduardo Franco. Fani jego postaci zareagowali na to olbrzymim niezadowoleniem. 

Eduardo Franco w 4. sezonie "Stranger Things"

Twórcy "Stranger Things" zapomnieli o Eduardo Franco?


Eduardo Franco zapytany, co sądzi o emocjonalnej reakcji swoich miłośników na zdjęcie, na którym nie mogli go znaleźć, odpowiedział:

Doceniam to. Miło słyszeć, że pojawiły się takie obawy. (...) Ale nigdy nie dostałem telefonu. Więc myślę, że to tyle. 

Za co widzowie pokochali Argyle'a?Bohater Eduardo Franco pracował w 4. sezonie "Stranger Things" w pizzerii i zaprzyjaźnił się z Jonathanem (Charlie Heaton). Kiedy agenci zaatakowali dom Jonathana, Argyle stanął do pomocy i razem z Mikiem (Finn Wolfhard) i Willem (Noah Schnapp) wyruszyli na pustynię, by odnaleźć Jedenastkę. Argyle był motywem komediowym całego sezonu, rozczulał też swoim dobrym sercem i pokojowym nastawieniem do świata. 


Ostatni sezon "Stranger Things" – co wiemy?Fabuła zakończenia serialu trzymana jest w tajemnicy, ale David Harbour podkreśla w wywiadach, że cała ekipa dokłada wszelkich starań, aby finał serialu był ukoronowaniem dotychczasowej pracy. Potwierdził też, że piąty sezon będzie kontynuacją wydarzeń z czwartego. 

Po zakończeniu czwartego sezonu – kiedy jesteśmy na tym wzgórzu, patrząc na popiół, dym i ogień – zamierzamy zacząć gdzieś tam. Musicie sobie zatem wyobrazić, że świat jest zupełnie innym miejscem – powiedział.

Nie da się kontynuować czwartego sezonu i nie podbić skali oraz głębi, powiedział Shawn Levy w wywiadzie dla magazynu "Total Film". To duże, duże kinowe widowisko, które – tak akurat wyszło – nazywa się serialem. Sezon piąty "Stranger Things" będzie tak wielki jak największe filmy.

Harbour dodał również ostatnio, że ostatni sezon będzie prawdziwym zwieńczeniem serii:

Piękno polega na tym, że to będzie prawdziwe zakończenie – sprawy zakończą się w bardzo realny sposób. Neflix będzie robił spin-offy, ale nasza historia, która rozpoczęła się w laboratorium i odwróconym świecie, jest spójną, skończoną opowieścią.

SERIAL KILLERS: Recenzujemy 4. sezon "Stranger Things"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones