Mila Kunis mówi, czy zagra w "Fantastycznej Czwórce". To dobra czy zła wiadomość?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mila+Kunis+m%C3%B3wi%2C+czy+zagra+w+%22Fantastycznej+Czw%C3%B3rce%22+Marvela+%E2%80%93+Filmweb-150553
Mila Kunis mówi, czy zagra w "Fantastycznej Czwórce". To dobra czy zła wiadomość?
źródło: Getty Images
autor: Jeff Kravitz
Mamy złą wiadomość dla miłośników talentu Mili Kunis. Gwiazda "Różowych lat 70." ucięła domysły, jakoby miała pojawić się w widowisku Marvel Studios "Fantastyczna Czwórka". Skąd więc wzięły się takie plotki?

Mila Kunis o występie w filmie "Fantastyczna Czwórka"


Kunis zdradziła, że owszem, była na obiedzie z Mattem Shakmanem, reżyserem powstającej dla Marvel Studios "Fantastycznej Czwórki", ale to wszystko. Więcej nie trzeba, by media i dociekliwi fani dopisali resztę historii. 

Najwyraźniej, gdy idziesz na lunch z kimś z branży, według internetu zaczynasz z nim pracować. (...) I tak znalazłam się w "Fantastycznej Czwórce" – powiedziała. 

W tym samym wywiadzie Kunis podbiła temperaturę rozmowy, mówiąc, że wie z kolei, kto w filmie zagra. Czy odważyła się zdradzić nazwiska?

Nie chcę mieć problemów z "The Mouse" (decydentami Disneya – przyp. red.), więc nikt z was się nie dowie. 

Żałujecie, że Kunis nie zagra Susan Storm?

"Fantastic Four": co wiemy o filmie?Marvel ogłosił plany nakręcenia nowej "Fantastycznej Czwórki" w grudniu 2020 roku. Film jest ekranizacją komiksów o przygodach astronautów, którzy zostają poddani kosmicznemu promieniowaniu i w efekcie zyskują supermoce. Pan Fantastic, Niewidzialna kobieta, Ludzka Pochodnia i Stwór wykorzystują nowe umiejętności do walki ze złoczyńcami. 

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że filmie może zagrać Antonio Banderas jako jeden z najsłynniejszych wrogów Fantastycznej Czwórki, czyli Galactusa. Podobno aktor, którego głos ostatnio słyszeliśmy w animacji "Kot w butach: Ostatnie życzenie", a wkrótce zobaczymy w widowisku "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia", prowadzi już rozmowy w tej sprawie.

Podobnie jak w przypadku Mili Kunis, czekamy więc na potwierdzenie bądź wykluczenie tej informacji. 

Studio zaplanowało premierę "Fantastic Four" na 14 lutego 2025 roku. Film ma rozpocząć szóstą fazę MCU. Za kamerą stanie Matt Shakman, znany najlepiej z serialu "WandaVision".

Fantastyczna Czwórka na wielkim ekranieDotychczasowe kinowe wersje Fantastycznej Czwórki to "The Fantastic Four" (1994) Oleya Sassone'a, która nie doczekała się premiery, "Fantastyczna Czwórka" (2005) i "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera" (2007) Tima Story'ego oraz "Fantastyczna Czwórka" (2015) Josha Tranka. Dodatkowo w filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu" (2022) pojawił się John Krasinski jako Mr Fantastic.

Zobaczcie zwiastun filmu "Fantastyczna Czwórka" z 2015 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones