Mistrzowie Kina Mastercard: Torbicka i Walkiewicz o "Maiden"

  • Informacja nadesłana
Historia niezłomnego ducha? Fenomenalne kino sportowe? Historia kobiet rozpychających się łokciami w męskim świecie? A może uniwersalna opowieść o potrzebie przygody? Rewelacyjna "Maiden" w reżyserii Alexa Holmesa to najnowsza propozycja w cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" . Zapraszają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz: 

3 21


Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" wciąż można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina (cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście).

Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie trwa cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu poprzedzona jest premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie. 

maxresdefault (10).jpgProjekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany jest aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Nowe odcinki można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl.

Kolejnym filmem, o którym porozmawiają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz, będą wstrząsające "Piranie" Claudio Giovannesiego na podstawie scenariusza Roberto Saviano, autora "Gomorry". Możemy obiecać, że opowieść o dzieciakach z neapolitańskiej mafii nie pozostawi was obojętnymi. 

Zapraszamy Was również do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię