Muzyczne widowisko "Cinema of Love" NA ŻYWO! w Multikinach

https://www.filmweb.pl/news/Muzyczne+widowisko+%22Cinema+of+Love%22+NA+%C5%BBYWO+w+Multikinach-144264
Muzyczne widowisko "Cinema of Love" NA ŻYWO! w Multikinach
WARSZAWA 28 października MULTIKINO ZŁOTE TARASY
POZNAŃ 4 listopada MULTIKINO 51

Już w październiku rozpocznie się "Cinema of Love", czyli seria muzycznych show w salach Multikina w całej Polsce. Koncert inauguracyjny zaplanowano na czwartek, 28 października w warszawskich Złotych Tarasach, a kolejne odbędą się m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie.


Utwory ze znanych musicali i filmów zaśpiewają na żywo m.in. Mateusz Ziółko, Kasia Moś, Łukasz Zagrobelny, Natalia Lesz, Sylwia Banasik, Paweł Izdebski oraz skrzypaczka Sabrina Stachel.

Muzyce towarzyszyć będą tworzone na żywo artystyczne niezwykłe wizualizacje.

Tej jesieni odbędzie się cykl wyjątkowych wydarzeń "Cinema of Love", które łączą koncert i pokaz sztuki wizualnej. W salach kinowych Multikina usłyszymy poruszające, romantyczne piosenki z największych filmowych przebojów i ponadczasowych musicali, takich jak: "Romeo i Julia", "Braveheart", "Pearl Harbor", "Miasto Aniołów", "Piękna i Bestia", "Król Lew", "The Greatest Showman", "50 twarzy Greya", "Narodziny Gwiazdy" i innych. Interpretacje muzycznych utworów wykonają znani, cenieni polscy wokaliści. Koncerty uświetnią artystyczne wizualizacje, tworzone na żywo przez VJ'a i wyświetlane na kinowym ogromnym ekranie.


Spektakularne widowisko i koncert na żywo

"Cinema of love" to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które na tak dużą skalę łączy w sobie koncert z nowatorskimi efektami wizualnymi. Wszystkie widowiska odbędą się na żywo w salach Multikina, gwarantujących dźwięk i obraz najwyższej jakości, aby zapewnić widzom niecodzienne doznania.

Cykl "Cinema of Love" powstał z pasji do muzyki i kina, które wspólnie przenoszą nas w świat wzruszeń i wrażeń. Chcemy, by odbiorcy odnaleźli się w lubianych przebojach ze znanego filmowego repertuaru, a jednocześnie zobaczyli coś nietypowego i nowego. Dlatego też zaprosiliśmy do tego projektu nie tylko cenionych polskich muzyków, ale również VJ'a, artystę sztuk wizualnych. Ich współpraca zapewni wyjątkowe emocje, a widzowie przeżyją doświadczenie, które zostanie w ich pamięci na dłużej – mówią producenci emocjonujących koncertów.

Cykl koncertów potrwa od 28 października do 16 grudnia br. Pełny program i szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej wydarzenia.

Bilety można nabyć przez stronę www.cinemaoflove.pl.
Informacja sponsorowana