Niestety, nowy film o Brygadzie RR trafi od razu na Disney+

SCI FI Wire / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Niestety+nowy+film+o+Brygadzie+RR+trafi+od+razu+na+Disney%2B-139845
Niestety, nowy film o Brygadzie RR trafi od razu na Disney+
W ubiegłym roku informowaliśmy o tym, że w przygotowaniu jest widowisko "Chip 'n' Dale: Rescue Rangers" będące połączeniem filmu aktorskiego i animacji komputerowej. Wtedy wydawało się, że obraz ma szansę na kinową dystrybucję. Niestety teraz źródła portalu The Disinsider donoszą, że obraz zostanie nakręcony z myślą o platformie Disney+.

O fabule "Chip 'n' Dale: Rescue Rangers" na razie nic nie wiadomo. Twórcy zapowiadają jedynie, że nie będzie to ani film typu origin, ani też opowieść detektywistyczna. Zamiast tego ma to być meta-film, rzecz świeża, zabawna, świadoma siebie.

Za reżyserię odpowiada członek Lonely Island Akiva Schaffer, współtwórca takich hitów grupy jak: "Dick in a Box", "Jizz in My Pants", "I'm on a Boat", "Like a Boss", "I Just Had Sex", "Jack Sparrow" czy "YOLO".

Portal The Disinsider sugeruje, że w amerykańskiej obsadzie znajdą się Tress MacNeille, Corey Burton i Jim Cummings, którzy już wcześniej użyczali głosu Chipowi, Dale'owi i Jackowi Roquefortowi. Zdjęcia mają ruszyć wiosną.
Udostępnij: