Tom Everett Scott ("Jedyna miłość razy dwa", "Wieczny student") zagra w serialowym prequelu "Legalnej Blondynki". "Elle" powstaje dla platformy Prime Video. Pieczę nad projektem sprawuje sama Reese Witherspoon, która wcieliła się w tę tytułową postać w dwóch częściach serii – "Legalnej blondynce" z 2001 roku i "Legalnej blondynce 2" z 2003. To ona wybrała też osobiście nową aktorkę do tej roli. Została nią Lexi Minetree. Wideo, w którym obie ogłaszają tę wiadomość, można zobaczyć TUTAJ: To ona zostanie nową "Legalną blondynką"! Nowe wcielenie ikonicznej postaci otrzymamy w formie serialu platformy Prime Video. O planach nowego serialu inspirowanego filmem "
Legalna blondynka" pisaliśmy już rok temu. Po przejęciu przez Amazon wytwórni MGM koncern ogłosił, że zamierza odświeżyć w formie filmów i seriali wiele tytułów z biblioteki legendarnego studia.
Szczegóły fabuły "
Elle" nie są na razie znane. Możemy się tylko domyślać, że poznamy bohaterkę w liceum i zobaczymy, jak stała się swoją słynną wersją siebie.
"Legalna Blondynka"
Nad scenariuszem pracują twórcy "
Plotkary"
Josh Schwartz i
Stephanie Savage, którzy również będą producentami.
Wiadomo też, że
Tom Everett Scott wcieli się w rolę ojca Elle, a jej matkę zagra
Diane Raphael.
W przygotowaniu jest także trzecia część "
Legalnej Blondynki", w której to
Reese Witherspoon powróci jako Elle Woods.
Porzucona Elle postanawia odzyskać utraconą miłość, udowadniając byłemu chłopakowi, że jest równie błyskotliwa jak on. W tym celu rozpoczyna studia prawnicze.