Nowe, animowane przygody Barbie już na DVD

  • Informacja nadesłana przez dystrybutora
  • DVD/Blu-ray, Filmy
18 maja w polskich sklepach pojawiło się wydanie DVD najnowszego, animowanego filmu opowiadajacego o przygodach Barbie. Wydawcą obrazu zatytułowanego "Pamiętniki Barbie" jest firma ITI Home Video.

Zaczyna się nowy rok szkolny i mam nadzieję, że będzie naprawdę magiczny! Lubię włóczyć się z moimi przyjaciółkami, bo jesteśmy zgraną paczką. Gram w naszym zespole na gitarze i daję niezłego czadu z dziewczynami (chociaż nie zagrałyśmy jeszcze przed publiką)! Pracuję też w szkolnej telewizji, spełniając swoje najskrytsze marzenie (mimo iż jestem tylko popychadłem Raquelle™)!
Och, i byłabym zapomniała - zakochałam się w najpopularniejszym chłopaku - on jeszcze o tym nie wie, ale wkrótce się dowie! Z pomocą specjalnego pamiętnika i magicznej bransoletki zdołam spełnić wszystkie swoje marzenia.

Sprawdź jak odlotowe, radosne i ekscytujące może być życie w "Pamiętnikach Barbie"! Nie uwierzysz, jaka to zakręcona historia. Pełno w niej przyjaźni, magii, superodlotowej muzyki, najnowszej mody i, oczywiście, romansu!

W sklepach również dostępna jest kontynuacja innego filmu z udziałe m Barbie pt. "Barbie z Wróżkolandii". "Syrenkolandia" opowiada o perypetiach Eliny (w tej roli Barbie), która wyrusza do krainy Mermaidia aby ocalić swojego przyjaciela Nalu, księcia syren. Książę Nalu został porwany, gdyż chciał dowiedzieć się czym jest tajemnicza jagoda, która uczyniła Lavernę najpotężniejsza wróżką całej Fairytopii - potężniejszą nawet od samej Czarodziejki! Elina musi powstrzymać porywaczy, ale sama nie zdoła tego zrobić. Musi poprosić o pomoc Nori, upartą syrenkę, która nie lubi obcych i nie chce mieć nic do czynienia z Eliną. Przekonanie Nori nie będzie proste, ale przed Eliną jest jeszcze wiele trudnych zadań. Ocalenie Nalu może wymagać absolutnego poświęcenia: utratę skrzydeł. Albo to zrobi, albo Fairytopia wpadnie w łapska Laverny na zawsze.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię