Nowy sezon "Pisarzy. Serialu na krótko" w CANAL+ ONLINE

https://www.filmweb.pl/news/Nowy+sezon+%22Pisarzy.+Serialu+na+kr%C3%B3tko%22+w+CANAL%2B+ONLINE-141413
Nowy sezon "Pisarzy. Serialu na krótko" w CANAL+ ONLINE
źródło: materialy promocyjne

CANAL+ ONLINE to usługa VOD dostępna w przeglądarce na canalplus.com oraz w aplikacjach na telewizory i smartfony, oferująca dostęp do kilkudziesięciu tysięcy odcinków seriali, filmów, bajek i dokumentów od najlepszych dostawców na rynku. Zajrzyj do sekcji filmweb.pl/canalplus – gdzie poznasz bliżej bogatą ofertę CANAL+ ONLINE.Dziś w serwisie premiera drugiego sezonu "Pisarzy. Serialu na krótko"!


Wzięci prozaicy. Świetni aktorzy. Bieżące sprawy i suspens. Oto nowa odsłona produkcji własnej CANAL+ "Pisarze. Serial na krótko", której każdy odcinek napisany został przez innego znanego autora. Współczesną Warszawę zobaczymy oczami m.in. Ziemowita Szczerka, Łukasza Orbitowskiego i Grażyny Plebanek. Na ekranie występuje dynamiczny duet – Zofia Wichłacz z Antonim Królikowskim. Serial możesz oglądać na życzenie w CANAL+ ONLINE na canalplus.com, a premiery telewizyjne kolejnych odcinków – od dziś, w piątki o 20:45 na kanale CANAL+ PREMIUM.

Poznaj nowy serial CANAL+ oczami twórców:


Jak oddać autentyczność kreowanych postaci przy dziewięciu różnych historiach? Co jest wyzwaniem dla aktora w krótkiej, kilkuminutowej formie? Jak Zofia Wichłacz ocenia współpracę z Antkiem Królikowskim i reżyserem Pawłem Maśloną?
Czy zmiana wizerunku wystarczy dla zróżnicowania dziewięciu bohaterów odgrywanych przez jednego aktora? Co Antek Królikowski uważa za interesujące w formule serialu "Pisarze. Serial na krótko"? Czy Magdalena Cielecka i Maciej Stuhr, którzy wystąpili w pierwszej serii, stanowili dla niego inspirację?
Jak producent, Mikołaj Lizut, przyjął nominację swojego serialu w ramach konkursu Canneseries? I czy reżyser etiud, Paweł Maślona, ingerował w stworzone przez autorów teksty?
Informacja sponsorowana
Udostępnij: