Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+Premiera+%22Wied%C5%BAmina%22+w+po%C5%82owie+grudnia-134643

PLOTKA: Premiera "Wiedźmina" w połowie grudnia?

  • Twitter
  • autor: mp
  • VOD, Seriale
Wszystko wskazuje na to, że wiemy już, kiedy na platformie Netflix pojawi się serial "Wiedźmin". A wszystko dzięki holenderskim kontom Netfliksa na Facebooku i Twitterze. Pojawiła się na nich bowiem informacja z wyliczeniami, ile nieprzespanych nocy czeka fanów do premier wybranych tytułów. Obok "El Camino", "The Crown" i innych wymieniony został też "Wiedźmin". Z wpisu wynika, że ekranizacja Sapkowskiego zadebiutuje na platformie 17 grudnia.

WW_HenryCavill_firstlook_219_DIGITAL_2.0.jpg


Wpis z holenderskich profili Netfliksa został już usunięty. Musimy więc poczekać na oficjalne potwierdzenie tej daty. Jest ona bliska tej, o której mówiło się kilka miesięcy temu. Wtedy wskazywany był 20 grudnia.

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial "Wiedźmin" to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

3 21

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię