Liam Hemsworth sprawdzi się jako Wiedźmin? Freya Allan komentuje

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Hemsworth+sprawdzi+si%C4%99+jako+Wied%C5%BAmin+Freya+Allan+komentuje-155379
Liam Hemsworth sprawdzi się jako Wiedźmin? Freya Allan komentuje
źródło: Materiały prasowe
Jak sprawdzi się Liam Hemsworth w zastępstwie Henry'ego Cavilla w serialu "Wiedźmin"? My musimy czekać na premierę nowych odcinków, ale Freya Allan, odtwórczyni roli Ciri, podzieliła się już pierwszymi wrażeniami z planu.

Freya Allan o podmianie Cavilla na Hemswortha

Jest cudowny. Bardzo, bardzo słodki. Bardzo twardo stąpa po ziemi, powiedziała Freya Allan o Liamie Hemsworcie, który wcieli się w Geralta z Rivii w czwartym sezonie serialu "Wiedźmin".
  
Muszę przyznać, że przez chwilę bałam się tej zmiany. Ale teraz jestem już za. Dzięki Bogu, dostaliśmy świetnego reżysera na rozpoczęcie. Mamy więc mnóstwo frajdy. Moja historia dostarcza mi mnóstwo świetnego materiału do zagrania. Właściwie jestem całkiem zadowolona, dodała aktorka.
  

"Wiedźmin" - zwiastun sezonu trzeciego
"Wiedźmin": Liam Hemsworth jako GeraltW Wielkiej Brytanii trwają już oficjalnie prace nad nowymi odcinkami serialu "Wiedźmin".
Serwis streamingowy Netflix ujawnił, że piąty sezon będzie ostatnim rozdziałem ekranowej historii Geralta.

Oprócz Liama Hemswortha ("Igrzyska śmierci", "Ostatnia piosenka") w nowych odcinkach zobaczymy również: Anyę Chalotrę, Freyę Allan, Joeya Bateya i Laurence'a Fishburne'a, który wystąpi jako Emil Regis, jeden z ulubieńców fanów wiedźmińskiego uniwersum. W obsadzie znaleźli się także Sharlto Copley (Leo Bonhart), James Purefoy (Stefan Skellen) oraz Danny Woodburn (Zoltan Chivay).      

Czwarty i piąty sezon "Wiedźmina" będą kręcone równocześnie. Mają być one adaptacjami książek "Chrzest ognia", "Wieża Jaskółki" oraz "Pani Jeziora" wchodzących w skład sagi pióra Andrzeja Sapkowskiego.    

"Wiedźmin": o czym opowie czwarty sezon?Po szokujących wydarzeniach, które nieodwracalnie zmieniły losy świata, rozłączeni Geralt, Yennefer i Ciri muszą przemierzyć spustoszony wojną Kontynent i stawić czoła licznym wrogom. Jeśli uda im się zjednoczyć różnych nietypowych sprzymierzeńców, wśród których się znaleźli, mają szansę przetrwać chrzest ognia i ponownie się odnaleźć.   

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones