Plotka: Garfield i Maguire powrócą jako Spider-Man

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka%3A+Garfield+i+Maguire+powr%C3%B3c%C4%85+jako+Spider-Man.+O+tym+marzy+Sony-155894
Plotka: Garfield i Maguire powrócą jako Spider-Man
Daniel Richtman znów zaskakuje intrygującą plotką. Choć ta akurat nie jest taka świeża. Od czasu premiery "Spider-Man: Bez drogi do domu" wielu fanów o tym mówi. I teraz do ich głosu dołączyli się szefowie Sony.

Więcej Spider-Manów w Sony. Marvel też się włączyRichtman twierdzi, że w wytwórni Sony jest wiele osób, którym bardzo zależy na tym, by zarówno Andrew Garfield jak Tobey Maguire ponownie wdziali kostiumy Spider-Mana. Zależy im na tym tak bardzo, że mogą nawet zgodzić się na to, by dzielić aktorów (i ich postaci) z Marvel Studios. A to oznacza, że obie wersja Spider-Mana mogłoby pojawić się w MCU.

Po sieci krążą szalone (i niemal z całą pewnością nieprawdziwe) plotki o tym, że Tobey Maguire może powrócić jako Spider-Man w widowisku Marvela "Avengers: Secret Wars". Widać więc, że jest wśród fanów oczekiwanie, by aktorzy wrócili do kochanych przez wszystkich wersji postaci. Sony, które nie miało aktorskiego komiksowego hitu od dłuższego czasu, bardzo zależy na zmianie nastawienia widzów.

Trzeba jednak pamiętać, że planowany czwarty "Spider-Man" z Tomem Hollandem wciąż jest w powijakach. Mimo pojawiania się w sieci wielu spekulacji na temat tego, kto widowisko nakręci, do dziś Sony nie znalazło odpowiedniego reżysera.


O filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu"Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy. Spidey prosi doktora Strange’a o pomoc. Zaklęcie Strange’a robi wyrwę w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum. Peter musi podjąć najważniejsze wyzwanie, które na zawsze zmieni nie tylko jego przyszłość, ale również przyszłość multiwersum.

Posłucha podcastu o filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones