Pokazy przedpremierowe filmu "Marona - psia opowieść"

  • Informacja nadesłana
  • Filmy
Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zaprasza na pokazy przedpremierowe i specjalne "Marony – psiej opowieści". W kilku kinach odbędą się pokazy, którym towarzyszyć będą spotkania, rozmowy m.in. o psiej i ludzkiej naturze, o szczęściu i odpowiedzialności a także zbiórki na rzecz potrzebujących czworonogów. Lista potwierdzonych wydarzeń poniżej. O kolejnych pokazach będziemy informować.

7907696.$.jpg

 
18 grudnia 2019, godz: 18:00
Kino Muranów, Warszawa

pokaz przedpremierowy + spotkanie
Temat: Psie serce w ludzkim świecie. Czego zwierzęta mogą nauczyć nas o "człowieczeństwie"?
 
O pozornym podziale na "ludzkie" i "zwierzęce"; uczuciach, które przekraczają bariery międzygatunkowe; okrucieństwie wobec najsłabszych przykrytym grubą warstwa szczytnych idei; a także o innych psich i człowieczych sprawach, porozmawiają - przy okazji pokazu "Marony" - Cveta Dimitrova i Dariusz Gzyra.
Więcej: www.kinomuranow.pl
 
 
19 grudnia 2019, godz: 19:00
Kino Muza, Poznań

Pokaz przedpremierowy + świąteczna zbiórka dla psów i kotów
Podczas PRZYZWOICIE TANIEGO CZWARTKU ZE ZWIERZĘTAMI MÓWIĄCYMI LUDZKIM GŁOSEM, Kino Muza zaprasza na pokazy wyjątkowych filmów, w których zwierzęta opowiedzą swoje niesamowite historie. W tym dniu również, jeśli macie pewność, że Wasze psiaki się u nas odnajdą, zapraszamy Was do sali kinowej razem z nimi. Szanujemy bardzo koty i ich indywidualizm, dlatego w trosce o ich dobro, prosimy żebyście w czasie Waszej wizyty w kinie, pozwolili im rozrabiać spokojnie w domu.
 
Kino Muza i Fundacja Radość Psiaka zapraszają także do dołączenia do wielkiej zbiórki przedmiotów dla bezdomnych psów oraz kotów!
Więcej: www.kinomuza.pl

9 stycznia 2020, godz. 18:00
Kino Muza, Poznań

pokaz przedpremierowy+spotkanie
Pokaz przedpremierowy w ramach cyklu Animuza – comiesięcznych pokazów Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR w Kinie Muza. Pokaz połączony ze spotkaniem. Szczegóły wkrótce.
Więcej: www.kinomuza.pl
 
10-17 stycznia 2020
Kino Nowe Horyzonty, Wrocław

Zapraszamy na pokazy "Marony – psiej opowieści" w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Przez cały tydzień między 10 a 17 stycznia będą odbywały się tam wydarzenia mające na celu wsparcie czworonogów:
- zbiórka karmy w premierowym tygodniu (10-17.01.2020); przekazanie karmy uprawnia do zakupu biletu na dowolny film repertuarowy w cenie biletu klubowego; partnerem akcji jest Fundacja Kultura
- psi hyde park w holu kina, gdzie powstanie galeria pupili naszych najmłodszych widzów
- finał zbiórki i psiego tygodnia w piątek 17 stycznia - wieczorny pokaz "Marony – psiej opowieści" połączony z dyskusją z udziałem gości (szczegóły wkrótce).
Więcej: www.kinonh.pl

3 21