Potwory Universalu dla całej rodziny od twórcy "Toy Story 4"

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Potwory+Universalu+dla+ca%C5%82ej+rodziny+od+tw%C3%B3rcy+%22Toy+Story+4%22-138476
Potwory Universalu dla całej rodziny od twórcy "Toy Story 4"
źródło: Getty Images
autor: Alberto E. Rodriguez
Josh Cooley, reżyser "Toy Story 4", nakręci familijny film "Little Monsters", który będzie połączeniem kina aktorskiego i animacji. Projekt powstaje dla studia Universal.

Szczegóły fabuły nie są znane. Wiadomo jednak, że film ma zaprezentować nowemu pokoleniu klasyczne "monster movies" z katalogu studia Universal. Widowisko jest zainspirowane projektami artysty koncepcyjnego Marka "Crasha" McCreery'ego, który pracował przy takich filmach jak "Park Jurajski", "Terminator 2" czy "Van Helsing".

Cooley będzie reżyserem i scenarzystą. Twórca ma w planach również realizację animowanego prequela "Transformers" dla studia Paramount oraz aktorski film "Malamander" dla studia Sony.

Studio Universal od jakiegoś czasu próbuje zrewitalizować swoją galerię ekranowych potworów. Po nieudanej próbie zainicjowania filmowego uniwersum przez "Mumię" sukcesem okazał się nowy "Niewidzialny człowiek". W przygotowaniu jest już więc nowa wersja "Wilkołaka" z Ryanem Goslingiem w roli głównej. "Little Monsters" ugryzie temat od innej strony, pokazując familijną wersję kultowych potworów.
Udostępnij: