Powstaje serialowa kontynuacja serii "Kickboxer"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstaje+serialowa+kontynuacja+serii+%22Kickboxer%22-148053
Powstaje serialowa kontynuacja serii "Kickboxer"
Seria filmów akcji "Kickboxer" doczeka się kontynuacji w formie serialu. Rozpoczęły się prace nad projektem o nazwie "Operation: Kickboxer", nadzorowanym przez producentów Todda Garnera ("Mortal Kombat", "Next") i Dimitriego Logothetisa ("Jiu Jitsu", "Kickboxer: Odwet").

"Operation: Kickboxer" – co wiemy o projekcie?Fabuła serialu nie odetnie się od poprzednich części cyklu. Bohaterem nowego projektu będzie Michael, najmłodszy z braci Solane. Kurta, który w pierwszym filmie serii mścił się za krzywdę wyrządzoną Ericowi (Dennis Alexio), grał Jean-Claude Van Damme. Później jego miejsce zajął David (Sasha Mitchell).

Protagonista serialu zostaje wrzucony w wir międzynarodowej intrygi. Aby odzyskać wolność, Solane musi działać pod przykrywką jako zawodnik MMA. Wykorzystuje swoją siłę do walki na arenie o pas mistrzowski, ale również w taki sposób zdobywa dostęp do celów na całym świecie.

Showrunnerem serialu zostanie Gary Scott Thompson, scenarzysta pierwszych "Szybkich i wściekłych". "Operation: Kickboxer" nie ma jeszcze platformy streamingowej ani stacji, która zamówiłaby produkcję. Projekt jest na razie przedstawiany potencjalnym nabywcom na wydarzeniach branżowych, a prace przygotowawcze do zdjęć mogłyby rozpocząć się w przyszłym roku.

Seria "Kickboxer" – o czym opowiada?
Seria filmów została rozpoczęta za sprawą sukcesu "Kickboxera" z 1989 roku. Bohaterem filmu był Kurt Solane (Jean-Claude Van Damme), który musi nauczyć się walki w formule boksu tajskiego, aby pomścić swojego brata. Gwiazdor kina akcji nie pojawił się na ekranie od drugiej do piątej odsłony, ale w szóstym filmie "Kickboxer: Zemsta" (reboocie oryginału) występuje jako Mistrz Durand, mentor głównego bohatera. Dotychczas serię domykał powstały w 2018 roku "Kickboxer: Odwet". W obsadzie ponownie znalazł się Van Damme oraz Alain Moussi (jako nowy Kurt).

Zwiastun filmu "Kickboxer: Odwet"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones