Próbowali zabić Johna Wicka. Teraz zagrają w "Diablo"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pr%C3%B3bowali+zabi%C4%87+Johna+Wicka.+Teraz+zagraj%C4%85+w+%22Diablo%22-150760
Próbowali zabić Johna Wicka. Teraz zagrają w "Diablo"
źródło: Getty Images
autor: Anadolu Agency
Gwiazdy kina kopanego Scott Adkins i Marko Zaror spotkają się na planie akcyjniaka "Diablo". Zdjęcia będą kręcone w Chile.

Co wiemy o filmie "Diablo"?Reżyserem filmu "Diablo" jest Ernesto Díaz Espinoza. Zaror zagrał w większości jego filmów, w tym w ubiegłorocznym "The Fist of the Condor". Za scenariusz odpowiada Mat Sansom, dla którego będzie to debiut w pełnym metrażu.

Adkins wcieli się w postać imieniem Kris Chaney. Mężczyzna po zwolnieniu z więzienia wyrusza z misją wypełnienia starej obietnicy. Szybko wpada po uszy w tarapaty, kiedy porywa Elisę, córkę potężnego gangstera. Ten wydaje rozkaz znalezienia Krisa i przyprowadzenie Elisy żywej. Jednym z polujących jest El Corvo (Zaror), psychopatyczny zabójca, który ma osobiste porachunki z ojcem Elisy do wyrównania. Kris musi uniknąć zbirów gangstera i El Corvo na tyle długo, by opowiedzieć Elisie historię, którą przed nią ukrywano...


Scott Adkins i Marko Zaror - historia współpracy."Diablo" będzie czwartym filmem, w którego obsadzie znajdą się i Adkins i Zaror. Po raz pierwszym taka sytuacja miała miejsce 13 lat temu przy okazji filmu "Champion 3: Odkupienie".

Ponownie spotkali się siedem lat później za sprawą akcyjniaka "Wściekły pies". Ostatni raz miał miejsce bardzo niedawno. Adkins i Zaror grali bowiem w tegorocznym hicie kinowym "John Wick 4". Obaj byli przeciwnikami, z którymi musiał walczyć tytułowy bohater.

Zwiastun filmu "John Wick 4"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones