Scott Adkins urządzi armagedon w nowym filmie z cyklu "Kickboxer"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Scott+Adkins+%28%22John+Wick+4%22%29+do%C5%82%C4%85cza+do+obsady+%22Kickboxer%3A+Armageddon%22-154156
Scott Adkins urządzi armagedon w nowym filmie z cyklu "Kickboxer"
źródło: Getty Images
autor: Mike Marsland
Legenda kina akcji Scott Adkins w końcu dołączył do serii "Kickboxer". Aktor dołączył bowiem do finałowej części nowej trylogii "Kickboxer: Armageddon".

Alain Moussi kontra Scott Adkins"Kickboxer: Armageddon" to film, który miał powstać już kilka lat temu. Stanowi on domknięcie historii Kurta Sloana granego przez Alaina Moussiego. Pierwsze dwie części noszą tytuł "Kickboxer: Zemsta" i "Kickboxer: Odwet".


Za kamerą stanie Dimitri Logothetis, który związany jest z nową trylogią od samego początku. Napisał scenariusz "Zemsty" i wyreżyserował "Odwet".

Adkins wcieli się w postać imieniem Cesare. To mistrz sztuk walki, który przewodzi sadystycznej sekcie wojowników, potomków birmańskich REG (straży królewskiej). Jego filozofia opiera się przede wszystkim na nauce przez ból.

Zdjęcia do "Kickboxer: Armageddon" rozpoczną się w kwietniu.

Scott Adkins to aktor specjalizujący się w kinie akcji. Fani gatunku znają go z produkcji, które omijają kino. Adkins jednak od czasu do czasu trafia i do mainstreamu. Ostatnio zagrał pamiętną rolę złoczyńcy w widowisku "John Wick 4", gdzie imponował umiejętnościami, mimo że miał na sobie fat suit.

Scott Adkins w filmie "John Wick 4"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones