Premiera serialu "Pakt" w HBO już w tę niedzielę

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+serialu+%22Pakt%22+w+HBO+ju%C5%BC+w+t%C4%99+niedziel%C4%99-114328
Premiera pierwszego odcinka serialu "Pakt" odbędzie się 8 listopada w HBO o godz. 20:10.

Serial produkcji HBO "Pakt" to sześcioodcinkowy thriller, który rozgrywa się w realiach współczesnej Polski. Opowiada historię, która połączyła świat biznesu, polityki i mediów. Akcja serialu dzieje się w ciągu sześciu dni, w okresie Wielkiego Tygodnia. W "Pakcie" będzie można zobaczyć: Marcina Dorocińskiego, Magdalenę Cielecką, Jacka Poniedziałka, Martę Nieradkiewicz i innych.


Głównym bohaterem serialu jest Piotr Grodecki (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, który wpada na trop dużej afery finansowej. Mimo sprzeciwu redakcji, Piotrowi udaje się doprowadzić do publikacji artykułu, która wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. W toku prowadzonego śledztwa Piotr odkrywa, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Z pomocą Weroniki (Marta Nieradkiewicz), agentki CBŚ, poznaje drugie dno tej afery.

Odkodowany premierowy odcinek serialu "Pakt" zostanie wyemitowany w niedzielę 8 listopada o godz. 20:10 w HBO i HBO GO. Kolejne odcinki w serwisie HBO GO będą ukazywały się z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery w HBO. Dodatkowo widzowie, którzy w dniach 8-22 listopada zarejestrują się w HBO GO, będą mogli przez 7 dni korzystać z pełnej oferty programowej serwisu bez opłat.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: