WIDEO: Nowy teaser drugiego sezonu "Paktu"

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Nowy+teaser+drugiego+sezonu+%22Paktu%22-119234
HBO zaprezentowało nowy teaser serialu "Pakt". Drugi sezon będzie miał swoją premierę w listopadzie.

Klip znajdziecie poniżej:
Głównym bohaterem serialu "Pakt" jest Piotr Grodecki (Marcin Dorociński), dziennikarz śledczy, który odkrywa powiązania na najwyższych szczeblach władzy. Próbując dotrzeć do prawdy, odkrywa, że nic nie jest tym, co się wydaje. Na Śląsku dochodzi do potężnej katastrofy górniczej. W miejscu zdarzenia dochodzi do konfrontacji młodej i rzutkiej prezydentki Bytomia, Anny Wagner (Magdalena Popławska), z premierem (Mariusz Bonaszewski) przybyłym z Warszawy.

Kinga Preis wciela się w postać Olgi Rosińskiej, redaktorki naczelnej Tygodnika i szefowej głównego bohatera, Piotra Grodeckiego. Łukasz Simlat pojawia się w roli Sebastiana Malika, partnera w firmie konsultingowej. W drugim sezonie "Paktu" powracają Witold Dębicki jako Andrzej, redakcyjny kolega Piotra Grodeckiego, a także Janusz Chabior wcielający się w postać biznesmena.

*

Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.
Udostępnij: