Premierowy sezon "Transportera" w odkodowanym FilmBox Premium

https://www.filmweb.pl/news/Premierowy+sezon+%22Transportera%22+w+odkodowanym+FilmBox+Premium-113637
We wtorek 29 września polską premierę będzie miał drugi sezon serialu "Transporter". Gdzie? Na specjalnie z tej okazji odkodowanym FilmBox Premium, czyli flagowym kanale z portfolio FilmBox pod nową nazwą.


Już po premierze pierwszej części wymyślonego przez Luca Bessona"Transportera" pewne było, że powstaną kolejne. Po filmowej trylogii (a od niedawna tetralogii) przyszła kolej na telewizyjny serial. Jasona Stathama zastąpił znany ze "Skazanego na śmierć" Chris Vance, ale ładunek adrenaliny i liczba oktanów pozostały bez zmian. Każdy odcinek to kolejna przesyłka, którą ex-komandos Frank Martin musi dostarczyć bez zbędnych pytań – ale zawsze znajduje się ktoś, komu zależy na niej równie mocno co właściwemu adresatowi. Nasz bohater jeździ więc jak szaleniec i pokonuje wielu przeciwników naraz w walkach, które mają w sobie coś z brutalnego baletu. W drugim sezonie serialu Transportera wspiera nowi współpracownicy: równie piękna co niebezpieczna Cat Boldieu (Violante Placido, partnerka George’a Clooneya w "Amerykaninie"), była agentka francuskiego wywiadu, oraz komputerowy ekspert Jules Faroux (Mark Rendall).
FilmBox Premium, gdzie można oglądać serial, to nowa odsłona kanału FilmBox Extra: flagowca z rodziny FilmBox oferującego filmowe i serialowe premiery. Nazwę zmieni także FilmBox HD, który od 29 września stanie się FilmBox Extra HD. Specjalnie z okazji rebrandingu i premiery "Transportera" FilmBox Premium i FilmBox Extra HD od 29 września do 6 października będą odkodowane w INEA, Multimedia Polska, nc+, Netii, TOYA i UPC.

Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones