Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Prezentujemy+aplikacj%C4%99+Filmwebu+2.0+na+Androida-93606

Prezentujemy aplikację Filmwebu 2.0 na Androida

Na początku lutego zaprezentowaliśmy Wam darmową aplikację Filmwebu na telefony z systemem Android w wersji 2.3 i wyższej. Jest nam niezmiernie miło, że została ona tak ciepło przez Was przyjęta. Cieszymy się, że już teraz z aplikacji korzysta prawie sto tysięcy osób.

newsy_samsung.png

(kliknij, aby powiększyć)

Ale pojawienie się darmowej aplikacji na Androirda to wcale nie był koniec, ale początek zupełnie nowej przygody. Jak wszystko, co najlepsze w Internecie, Filmweb ciągle żyje, ewoluuje. Stawiamy na ciągły rozwój portalu w wersji WWW i tak samo jest z aplikacją. Najnowsze efekty naszych starań możecie poznać już dziś, bo oto oddajemy w Wasze ręce wersję 2.0 aplikacji. Zachęcamy do aktualizowania aplikacji. A jeśli jeszcze jej nie macie, to możecie ją pobrać, klikając TUTAJ.

lista_premier-samsung.png
ranking-samsung.png

(kliknij, aby powiększyć)

Wśród najciekawszych nowości, jakie pojawiły się w nowej wersji naszej aplikacji na telefony z systemem Android, jest dział newsów. Od teraz wyselekcjonowane przez redakcję informacje będziecie mogli przeczytać właśnie za pośrednictwem aplikacji. To funkcja, o którą wielu z Was nas prosiło i cieszymy się, że już jest dla Was dostępna.

Jesteśmy przekonani, że spodoba się Wam również nowy ranking filmów, który został powiększony aż do 500 pozycji. Dodaliśmy też nowy widok strony głównej aplikacji i Gustomierza oraz Rekomendacji i dajemy Wam wybór, jak chcecie, by te informacje były wyświetlane na Waszych telefonach.

Niektórzy z Was pytają nas, dlaczego aplikacja nie zawiera wszystkich funkcji portalu. Oczywiście jest to przez nas całkowicie zamierzone. Idąc wzorem najlepszych, skupiliśmy się na tych funkcjach, które dobrze sprawdzają się w kontekście mobilnym. Tak postępują twórcy najlepszych aplikacji i tak samo działamy i my, ponieważ uważamy, że nasi użytkownicy zasługują na produkt najwyższej jakości. Mamy też nadzieję, że pomimo częstego używania aplikacji, w dalszym ciągu chętnie będziecie odwiedzać portal WWW, by podyskutować na forach i odkrywać bogate zasoby informacji o Waszych ulubionych filmach i twórcach.

Przypominamy również, iż aplikacja Filmwebu dostępna jest również na telefony iPhone. A już wkrótce z aplikacji korzystać będą mogli również osoby używające systemu Windows Phone, w szczególności właściciele telefonów Nokia.

Darmową aplikację Filmwebu na smartfony z systemem Android 2.3 i wyższej możecie pobrać, klikając TUTAJ.
Darmową aplikację Filmwebu na telefony iPhone możecie pobrać, klikając TUTAJ.