Przetrwanie w Conan Exiles - gra już dostępna

Informacja nadesłana: Techland /
https://www.filmweb.pl/news/Przetrwanie+w+Conan+Exiles+-+gra+ju%C5%BC+dost%C4%99pna-128404
W "Conan Exiles" gracze trafią do barbarzyńskiego, nieprzyjaznego świata znanego z legendarnej sagi fantasy. Surwiwalowa produkcja z otwartym światem dostępna jest już na PlayStation 4, Xbox One i PC. Polskim wydawcą gry jest Techland - partner Koch Media.


"Conan Exiles" łączy w sobie cechy gry akcji oraz produkcji z otwartym światem nastawionej na crafting oraz przetrwanie w pełnym niebezpieczeństw świecie. Początki nie są łatwe - gracz ląduje na pustyni bez oręża i odzienia. Musi uważać na drapieżne zwierzęta, przyzywane przez innych graczy bóstwa i innych barbarzyńców, którzy mogą zrobić z niego niewolnika. Kolejne kroki to tworzenie od podstaw ekwipunek i strojów.

Niezbędne do życia będą też polowania - w celu uzyskania żywności i surowców takich jak kość słoniowa - oraz zbudowanie schronienia. Z kolei by bronić swojego dobytku, gracz będzie mógł schwytać i wyszkolić niewolników, z których stworzy z czasem swoją własną armię.

Wieloosobowa rozgrywka z udziałem 40 graczy toczy się w ikonicznym uniwersum legendarnej serii fantasy. Na podbój czekają znane z przygód Conana krainy - badając je gracze poznają bogatą historię pradawnych ludów, będą też walczyć o terytoria i składać ofiary bóstwom, by te wspomogły ich krucjatę.
Udostępnij: