Reżyser "Detektywa Pikachu" nakręci "Beyond Good & Evil"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Detektywa+Pikachu%22+nakr%C4%99ci+%22Beyond+Good+%26+Evil%22-138732
Reżyser "Detektywa Pikachu" nakręci "Beyond Good & Evil"
Kultowa gra Ubisoftu "Beyond Good & Evil" doczeka się wersji kinowej. Wiemy już nawet, kto zajmie się jej reżyserią. To Rob Letterman, autor kinowego hitu inspirowanego grą wideo "Pokémon Detektyw Pikachu".

Projekt nie ma na razie fabuły. Poszukiwania scenarzystą wciąż trwają. Filmowe "Beyond Good & Evil", podobnie jak wcześniej "Pokémon Detektyw Pikachu", będzie produkcją hybrydową łączącą animację z grą żywych aktorów.

Akcja "Beyond Good & Evil" rozgrywa się w XXV wieku. Bezwzględna rasa obcych rozpoczęła oblężenie ogromnej, pokojowo nastawionej planety Hyllis. Jedna z jej mieszkanek, Jade, walczyła o swą wyspową ojczyznę tak zawzięcie, że zemdlała z wycieńczenia i leżąc nieprzytomna doświadczyła szeregu dziwnych wizji. Mimo zapewnień władz, że planecie nic już nie grozi, Jade zaczyna podejrzewać, że rząd nie ujawnił wszystkich szczegółów dotyczących ataków z kosmosu. Napotkani członkowie ruchu oporu tylko utwierdzają ją w tym przekonaniu. Uzbrojona w aparat fotograficzny, pałkę aikido i swe zdolności detektywistyczne, Jade wyrusza w podróż, aby odkryć prawdę i wyzwolić umysły zwodzonych ludzi. Już wkrótce stanie na krawędzi swoich zdolności fizycznych i duchowych oraz stwierdzi, że krawędź ta nie jest tym, czym się zdaje... ponieważ prawdziwa prawda po prostu nie ma granic...

"Beyond Good & Evil" powstanie dla platformy Netflix. Jest to drugi projekt, który Ubisoft rozwija wraz z platformą. Wczoraj informowaliśmy o planach serialu anime na bazie gry "Splinter Cell".
Udostępnij: