Driver? Gosling? Patel? Reżyser "Fantastic Four" o castingowych plotkach

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Fantastic+Four%22+Matt+Shakman+komentuje+plotki+o+tym%2C+kto+wyst%C4%85pi+jako+Mr+Fantastic-149479
Driver? Gosling? Patel? Reżyser "Fantastic Four" o castingowych plotkach
źródło: Materiały prasowe
Według ostatnich plotek na czele marvelowskiej Fantastycznej Czwórki stanie Adam Driver. Albo Ryan Gosling. Albo Dev Patel. Czy którakolwiek z pogłosek castingowych jest zgodna z prawdą? Reżyser nadchodzącego widowiska "Fantastic Four" Matt Shakman postanowił wyjaśnić sprawę.

Matt Shakman dementuje pogłoski
Shakman, który wyreżyserował dla Marvela serial "WandaVision", w międzyczasie był zajęty serialem o Godzilli, który powstaje dla platformy Apple TV+. Jego akcja ma rozgrywać się po wydarzeniach z widowiska "Godzilla vs. Kong".

Wciąż kończę projekt związany z Godzillą. Jesteśmy na etapie postprodukcji, która potrwa jeszcze kilka miesięcy. "Fantastic Four" będzie całym moim życiem aż do walentynek 2025, wyjaśnił Shakman.

A czy jest choćby ziarno prawdy w pogłoskach o tym, że w filmie wystąpi Driver, Gosling albo Patel? Wszystkie castingowe informacje, które widzicie, to tylko plotki. Jesteśmy na wczesnym etapie tego procesu. Chwilowo nie mamy nic do ogłoszenia. Kiedy będziemy mieli, z pewnością się tym podzielimy, wyjaśnił reżyser.

Fantastyczna Czwórka na wielkim ekranieDotychczasowe kinowe wersje Fantastycznej Czwórki to "The Fantastic Four" (1994) Oleya Sassone'a, która nie doczekała się premiery, "Fantastyczna Czwórka" (2005) i "Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera" (2007) Tima Story'ego oraz "Fantastyczna Czwórka" (2015) Josha Tranka. Dodatkowo w filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu" (2022) pojawił się John Krasinski jako Mr Fantastic.

"Ant-Man i Osa: Kwantomania" - najbliższa premiera Marvela

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa w nowym, pełnym przygód filmie. Wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer), oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) będą eksplorować Wymiar Kwantowy, gdzie spotkają zadziwiające, nieznane istoty. To, co tam przeżyją, zmieni ich wyobrażenia o tym, co jest możliwe. Premiera: 17 lutego.


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 95. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones