Robert Downey jr o powrocie do roli Iron Mana. Czekacie na to?

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Robert+Downey+jr+o+powrocie+do+roli+Iron+Mana.+Czekacie+na+to-155922
Robert Downey jr o powrocie do roli Iron Mana. Czekacie na to?
źródło: Materiały prasowe
Śmierć granego przez Roberta Downeya jr Tony'ego Starka, czyli Iron Mana, była jedną z najbardziej poruszających chwil w MCU. Jeśli nie wyobrażacie sobie kolejnych produkcji Marvela bez jego udziału, mamy dobrą wiadomość. W rozmowie z Jodie Foster aktor potwierdził, że nie wyklucza powrotu do tej roli.

Robert Downey jr wróci jako Iron Man?


Robert Downey jr nie ukrywa swojej sympatii dla postaci Iron Mana. Przeczytaj: Robert Downey Jr. zdradził, czy wróciłby do Marvela. Zagra ponownie Iron Mana? Teraz potwierdził te słowa w rozmowie z Jodie Foster, którą aktorka przeprowadziła w ramach panelu Actors on Actors magazynu Variety.

To prawdopodobnie ze wszystkich postaci, w jakie się wcieliłem, to właśnie on jest do mnie najbardziej podobny – choć jest też dużo fajniejszy ode mnie – powiedział o Iron Manie. To naprawdę szalone, bo wyglądamy całkiem nieźle. Niedawno oglądałem fotosy, które zrobiliśmy, by się upewnić, czy nadal wyglądamy w miarę ok. I pomyślałem wtedy: "Wyglądamy całkiem dobrze".

"Oppenheimer" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie "Oppenheimer". Robert Downey jr, który wcielił się w nim w postać Lewisa Straussa, został nagrodzony za swój występ Oscarem.TOP: najlepsze role Roberta Downeya jr.


Przypominamy odcinek programu TOP, w którym Łukasz Muszyński wybiera najlepsze role Roberta Downeya jr. Jakie tytuły się z nim znalazły? Jakie dopisalibyście do listy? Dajcie znać w komentarzach. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones