Robert Downey Jr. zdradził, czy wróciłby do Marvela. Zagra ponownie Iron Mana?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Robert+Downey+Jr.+zdradzi%C5%82%2C+czy+wr%C3%B3ci%C5%82by+do+Marvela-154957
Robert Downey Jr. zdradził, czy wróciłby do Marvela. Zagra ponownie Iron Mana?
źródło: Materiały prasowe
Uniwersum Marvela ewidentnie przeżywa gorsze chwile. Jeśli nie uratuje go "Deadpool & Wolverine", może udałoby się to... Iron Manowi? Robert Downey Jr., świeżo upieczony laureat Oscara, zdradził właśnie, czy byłby gotów powrócić do MCU.
   

Robert Downey Jr. gotów wrócić do Marvela?GettyImages-2074512835.jpg Getty Images © Arturo Holmes


W opublikowanym właśnie wywiadzie dla magazynu "Esquire" Robert Downey Jr. usłyszał pytanie, czy teraz, jako laureat Oscara, wróciłby do uniwersum Marvela, gdyby go o to poproszono. Aktor nie wahał się z odpowiedzią.

Z radością. To zbyt integralna część mojego DNA, powiedział Downey. Ta rola mnie wybrała. Zawsze mówię też, żeby nie obstawiać przeciwko Kevinowi Feige'emu. To pewna przegrana. On jest firmą. Zawsze wygra.

Jeszcze w grudniu Feige, szef Marvel Studios, zapowiadał jednak, że nie planuje powrotu Iron Mana.

Zachowamy ten moment i nie będziemy go zmieniać, powiedział Feige, odnosząc się do pamiętnej śmierci Tony'ego Starka w finale widowiska "Avengers: Koniec gry". Przez wiele lat bardzo ciężko pracowaliśmy, by dojść do tego momentu, i w żaden sposób nie chcielibyśmy go magicznie odwołać.

Downey Jr. w serialu Parka Chan-wooka


   
Już niedługo zobaczymy Downeya w serialu "Sympatyk", który wyreżyserował Park Chan-wook. Będzie to ekranizacja nagrodzonej Pulitzerem powieści, której autorem jest Viet Thanh Nguyen. Jej bohaterem jest oficer południowowietnamskiej armii, który w sekrecie szpieguje na rzecz Wietkongu. W 1975 roku wyjeżdża do Kalifornii, gdzie zostaje konsultantem przy produkcji amerykańskiego filmu o wojnie w Wietnamie.
   

"Sympatyk" - zwiastun


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones